Не було ніяких слонів. Частина 13. Таємниця острова Зміїного

Постскриптум до одного старенького історично-сюрреалістичного проєкту.

2011 року я написав такий цикл маленьких фантастичних історій про історію України. Ось він, рівно 12 (дюжина!) текстів.

Частина 1. Мобільна війна

Частина 2. Прокляття президента

Частина 3. Львівська брама

Частина 4. Помилки Януковича

Частина 5. Президентське подвоєння

Частина 6. Макіївські вибухи

Частина 7. Смерть Чорновола

Частина 8. Paul is dead

Частина 9. Столиця України

Частина 10. Київський Ленін

Частина 11. “Русский язык”

Частина 12. УРСР і Кушнарьов

А оце, риючись в архівах, я знайшов 13 частину, такий собі постскриптум, написаний пізніше (але точно до осені 2013-го). Ось він.

****************************

Цей маленький клаптик суші в Чорному морю не так давно викликав найсправжнісінький конфлікт між Україною та Румунією. В вересні 2004-го румуни через міжнародний суд ООН хотіли відсудити – формально континентальний шельф, а фактично саме Зміїний. 2009-го історія навколо Зміїного начебто закінчилась – і начебто нашою поразкою, бо ж під час розмежування шельфу острів не враховується. Тобто ми втратили свою територію на дні Чорного моря. Але насправді – це перемога. Бо Зміїний залишається з нами.

Чому цей маленький острівець такий важливий, що навколо нього точились (та ще й точитимуться) такі спекотні баталії? Давайте пригадаємо історію виникнення Зміїного. Нині вона вважається міфом, але… Отже, згідно з давньогрецьким міфом, острів створила богиня Фетіда для свого сина Ахілла. Того самого, так, що був майже невразливий від будь-якої зброї. На Зміїному був і храм Ахілла. Так от – саме навколо цього храма, цього фантастичного за енергетикою місця і точаться насправді усі суперечки.

Бо ж Ахілл насправді був невразливий – але не тому, що напівбог, а саме через феноменальну енергетику острова, конкретно – однієї скелі, де й було створено того храма. В тому храмі він набирався сили, отримував від космосу свого “щита”, якого ніхто не міг пробити. А загинув Ахілл не через стрілу в п’ятку – а тому, що довго не відвідував свого храму. Відповідно, захист його і послабшав. Але про це домовились не писати у відкритих джерелах, тому й було вигадано таку історію, про п’ятку.

Після того, як храм був зруйнований, на довгі століття люди забули про його існування. Тільки у радянські часи ця інформація сплила в Кремлі. Сплила після приєднання частини Румунії до СРСР – на території захоплених земель, а конкретно в районі нинішнього Болграда, на березі озера Ялпуг, було знайдено стародавнього манускрипта, в якому йшлося про сакральне місце. Артефакт доставили напряму Сталіну – і його дуже зацікавив цей храм. Але на часі була війна з Німеччиною, тому проект “Ахілл” був заморожений. Тільки після 1945-го почалась робота над пошуками храму – але дуже повільно, тому що Сталін розумів, яке зацікавлення викличе інформація у його найближчого оточення. Фактично він хотів забезпечити собі безсмертя (чи прожити значно більше 100 років), а його соратників це аж ніяк не влаштовувало.

Тому була створена таємна структура, про існування якої знав тільки сам вождь. Але ця структура не встигла виконати свою місію до 1953-го року – і після смерті Сталіна була автоматично розпущена. Хрущов і Брєжнєв нічого й не дізнались, а Горбачову було не до того. В Україні також не дуже сильно цікавились Зміїним, аж поки прем’єр-міністром не став Віктор Янукович. Всі ж знають про його забобонність та схильність до містичного. Хтось із підопічних відкопав у архівах історію про Зміїний – і доніс Януковичу. Той загорівся ідеєю і влітку 2004-го дав команду розпочати таємні археологічні роботи на Зміїному. Чи то так збіглося у часі, а чи скоріше він хотів отримати додаткові сили на президентські вибори.

Оці археологічні роботи й засікла румунська сторона – і тут же захотіла використати їх у власних цілях. Але Віктор Ющенко, якому спеціально заслані Януковичем люди внушили віру в те, що Зміїний є святим місцем для праукраїнців, відстояв острів. А вже 2011-го, коли Янукович повернув собі владу, з’явилась інформація про те, що на острові планується зведення православного храму (звісно ж, Московської патріархії). Вгадайте з одного разу, на якому саме місці? Правильно, там, де стояв храм Ахілла! Власне, храм – це тільки прикриття (але в той же час близьке для богомільного Януковича) і накриття для сакрального місця. За останньою інформацією, в церкві заплановано хитрий підвал, двері з якого вестимуть нібито в нікуди. А насправді – до храму Ахілла.

Отже, початок спорудження православної церкви означатиме, що місце стародавньої містичної зони знайдене. А від того моменту можна буде вважати, що Віктор Янукович отримає майже необмежену силу і практично безсмертя.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s