Не було ніяких слонів. Частина 8. Paul is dead

[a.s. Нагадую – тексти цього проєкту були написані на початку 2011 року.]

Сьогодні ми поговоримо про один з ключових епізодів новітньої української політичної історії. Про історію, яка стала вирішальною під час президентських виборів-2004. Про отруєння Віктора Ющенка.

Той інцидент змінив не тільки політичну ситуацію в країні, а й самого кандидата в президента. Не раз і не два було сказано, что Ющенко після діоксину став геть іншим. І це правда. Але не вся. Бо той Ющенко і справді був іншим. Зовсім іншим. Іншою людиною.

Ні, отруєння діоксином таки мало місце. Але кінець історії насправді зовсім не такий, як ми досі думали. Віктор Ющенко помер. А його місце зайняла дуже подібна на нього людина. Діоксинове отруєння ж стало чудовим приводом для зміни обличчя Ющенка – аби підміна була не настільки помітна. Звісно, можна було обдурити всіх, крім родини. Тому дружина і діти знали про все. Але їх залякали і фактично купили мовчання за обіцянку не завдавати ніякої шкоди.

Спитаєте – кому це було вигідно, хто вчинив цей страшний злочин? Відповідь на це дасть вся наступна політична історія. З якої чудово видно, що Ющенка вбили люди Віктора Януковича. Чудово розуміючи, що він завдяки адмінтиску виграє вибори-2004 – але так само неминуче програє вибори-2010 і зникне у політичній безвісти – Янукович за допомогою контрольованого ним “Ющенка” програв 2004-й завдяки майбутній перемозі.

Для початку двійник ініціював операцію “Любі друзі”, яка й стала початком розвалу помаранчевої коаліції і взагалі помаранчевої ідеї. Далі був Універсал національної єдності, задуманий з однією метою – повернути на політичний Олімп Віктора Януковича. І так далі, і таке інше. Завершився план “Двійник” агітацією “Ющенка” проти Тимошенко та його заклик голосувати проти всіх, тобто фактично за Януковича.

А далі двійник став просто непотрібний. Віктор Янукович прийшов до влади у країні, змученій перманентними війнами “Ющенка” і Тимошенка – і очевидно, що на цьому фоні буде правити як мінімум два строки. Як, власне, і планувалось. Що буде з непотрібним тепер двійником – невідомо, але очевидно, що він отримав пожиттєвий пансіон і утрмиання у одній з країн Європи, бо саме там зараз можна бачити “колишнього президента України”.

А де ж тіло справжнього Віктора Ющенка? Воно, як і належить християнській душі, поховане в землі. І ви всі навіть знаєте, де. На прохання його вдови, могила ВАЮ та його таємний похорон були показані на всю Україну. І відтепер кожен з нас може прийти до могили найкращого прем’єр-міністра в історії України і покласти до неї квіти. Але лише шість днів на тиждень, з 10-ї до 18-ї. Бо для людей могила Ющенка функціонує як Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні».

Частина 1. Мобільна війна

Частина 2. Прокляття президента

Частина 3. Львівська брама

Частина 4. Помилки Януковича

Частина 5. Президентське подвоєння

Частина 6. Макіївські вибухи

Частина 7. Смерть Чорновола

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s