Не було ніяких слонів. Частина 7. Смерть Чорновола

[a.s. Нагадую – тексти цього проєкту були написані на початку 2011 року.]

25 березня 1999-го В’ячеслав Чорновіл загинув в автокатастрофі під Борисполем. Офіційно той інцидент визнали нещасним випадком, неофіційно побутує думка про замовне вбивство.

А насправді все зовсім не так. Мало хто знає, шо тієї ночі, за годину після аварії, в головному аеропорті України злетів в небо чартерний рейс до Канади. На борту літака, крім екіпажу, була всього одна людина. Це і був В’ячеслав Чорновіл.

Він передбачав, що на його життя станеться замах – тому й вирішив випередити події. У план була втаємничена мінімальна кількість людей. Навіть його син, Тарас Чорновіл, дізнався про все набагато пізніше. А після того, як дізнався, був акуратно введений до ближнього кола Віктора Януковича з метою збирання інформації та по можливості дискредитації ВФЯ. В той же час “закинули в тил ворога” і Ганну Герман – хоча вона, на відміну від Тараса Чорновола, не знає про те, що В’ячеслав Чорновіл живий. Але роботу свою виконує досить вправно – всі ті ляпи Януковича, над якими сміється вся Україна і вже пів-світу, справа рук пані Герман.

Сам В’ячеслав Максимович живе в Канаді, у настільки таємному місці, що його місцезнаходження не знають навіть найближчі помічники. Зв’язується з ними Чорновіл за допомогою спеціального супутникового зв’язку, який неможливо запеленгувати жодними пристроями на землі. Раз на рік він змінює місце перебування, бо існує реальна небезпека від тих людей, які збирались знищити його 1999-го.

Але раз на рік, 24 грудня, на день свого народження, Чорновіл прилітає до Києва. З фальшивими документами, докорінно змінивши зовнішність, він приходить на Байковий цвинтар, до “своєї” могили, приносить букет квітів, мовчки стоїть кілька хвилин, потім ховає у спеціально вмонтовану в монумент схованку чергові інструкції своїм прибічникам. І знову відлітає до Канади.

Мало хто знає, що Чорновіл був на Майдані-2004. Він навіть потрапив у об’єктив телекамери, але звісно ніхто не впізнав у старому дідові типово української зовнішньості одного із головних українських політиків 90-х. І, звісно ж, ніхто не знає, що Чорновіл відіграв одну з головних ролей у перемозі Ющенка – бо саме його таємні зустрічі із впливовими європейськими політиками посприяли несприйняттю Європою другого туру виборів.

Коли Чорновіл зніме маску і повернеться до життя і України, не знає ніхто. Власне, останні таємні соціологічні дослідження показують, що політик рівня Чорновола виграє будь-які вибори з колосальною перевагою. Тому очевидно, що у разі загострення політичної ситуації Україна, яка зараз залишилася без лідерів національно-демократичної спрямованості, може отримати свого Провідника.

***********************************************

Частина 1. Мобільна війна

Частина 2. Прокляття президента

Частина 3. Львівська брама

Частина 4. Помилки Януковича

Частина 5. Президентське подвоєння

Частина 6. Макіївські вибухи

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s