Не було ніяких слонів. Частина 6. Макіївські вибухи

[a.s. Нагадую – тексти цього проєкту були написані на початку 2011 року.] 

Дивна якась історія, чи не так? Два вибухи, причому без особливого ефекту, незрозумілі фінансові вимоги, відсутність наступних обіцяних вибухів…

А все не так просто. Згадайте, де був під час вибухів Віктор Янукович. Правильно – в Японії. А тепер згадайте подробиці того візиту Президента. Майже ніхто з головних дійових осіб місцевого політикуму з Януковичем зустрітись не захотів. Крім гейш, звісно – що не додало міжнародного авторитету Україні.

А потім була зустріч з імператором Японії. Зустріч, під час якої Янукович припустився трагічної церемоніальної помилки, завдавши смертельної образи імператорові. Образи, яку за давніми японськими звичаями, можна змити тільки кров’ю.

Мало хто знає, що японському імператору досі підпорядковується таємний загін висококласних бійців-ніндзя. І саме цей загін після зустрічі імператора та Януковича отримав завдання вбити Президента України. Тому було вирішено імітувати теракт – аби ВФЯ мав офіційну причину швиденько прибратись з Японських островів.

Чому ж саме в Макіївці? Справа в тому, що до Януковича вже давно і не один раз зверталась ініціативна група з питання приєднання Макіївки до Донецька – бо ж різниця умов для життя в обласному центрі та його передмісті просто космічна. Тому Янукович пообіцяв за нагоди вирішити це питання на користь макіївчан.

А коли ВФЯ зганьбився на зустрічі з імператором Японії, голова групи швиденько зателефонував Ганні Герман і пообіцяв зробити все можливе, аби врятувати свого Президента від загибелі. Що ж, тепер будемо чекати приєднання Макіївки до Донецька.

Частина 1. Мобільна війна

Частина 2. Прокляття президента

Частина 3. Львівська брама

Частина 4. Помилки Януковича

Частина 5. Президентське подвоєння

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s