Не було ніяких слонів. Частина 10. Київський Ленін

[a.s. Нагадую – тексти цього проєкту були написані на початку 2011 року.]

Ніхто ніколи не замислювався, чому в столиці України й досі стоїть пам’ятник “вождю світового пролетаріату”?

А тому, що цей монумент був частиною таємної угоди нацдемів та комуністів. Україна незалежна – Кравчук президент. Прапор жовто-синій – головний Ленін республіки залишається на своєму місці. І так далі, до найменших дрібниць.

Однією із таких дрібниць став бюст Ілліча на станції метро “Театральна”. Станція, яку запускали як “Ленінська”, зрештою перейменували – але скульптуру Леніна залишили. Більш того, залишили не тільки скульптуру.

Під час будівництва “Ленінської” під землею прорили новий тонель – який з’єднував “Хрещатик” та “Унівеситет” через нову станцію. Стару ділянку Святошинсько-Броварської лінії законсервували. Нібито. Насправді там побудували таємний бункер для партійного керівництва УРСР. Після 24 серпня 1991-го про бункер всі забули, але ж сама споруда залишалася. І залишались ключі від неї. Відомо як мінімум про один екземляр ключів, який був у скромного працівника ЦК КПУ, одного із водіїв партійного автопарку.

Знайшов він ті ключі випадково, але знайшовши, зрозумів, про що йдеться – бо ж на зв’язці був брелок із написом “Объект А”. А що це за об’єкт, водії партійних босів знали добре і передавали цю інформацію один одному.

Отже, цей колишній водій оселився в покинутому бункері. А пізніше забрав туди найближчу рідню, друзів, знайомих, які продовжували сповідувати комуністичні ідеали. Звісно ж, це були переважно люди похилого віку. Система виходів з бункеру була сконструйована таким чином, що до нього можна цілком непомітно потрапити саме з “Театральної” – а бюст Леніна на пероні станції слугував не просто прикрасою, а й знаком, вказівником.

Ці люди живуть в бункері й досі. Більш того, будь-хто може регулярно бачити їх – в підземному переході на “Театральній”. Так-так, оті бабці та дідусі, які там танцюють – то і є мешканці бункеру. Один з виходів веде прямо до підземного переходу, тому вони непомітно виникають у натовпі, а потім так само непомітно зникають…

———————————————–

Частина 1. Мобільна війна

Частина 2. Прокляття президента

Частина 3. Львівська брама

Частина 4. Помилки Януковича

Частина 5. Президентське подвоєння

Частина 6. Макіївські вибухи

Частина 7. Смерть Чорновола

Частина 8. Paul is dead

Частина 9. Столиця України

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s