Як “Динамо” косплеїло “Шахтар” і підставило своїх уболівальників
12 вересня, після матчів 7 туру УПЛ я написав пост, в якому порахував середню відвідуваність домашніх матчів “Динамо” і “Шахтаря” – їх було рівно по 4, усі зіграні на одному стадіоні (НСК “Олімпійський”). І, порахувавши, опублікував пост, в якому виклав результати підрахунку – а вони були такі, що середня відвідуваніть домашніх матчів гірників на НСК… Read More Як “Динамо” косплеїло “Шахтар” і підставило своїх уболівальників





