Виродки як вирок

Вся Україна шокована черговою страшною ДТП у Харкові.

Там 16-річний хлопець на Infiniti на шаленій швидкості зніс іншу автівку, убивши водія. Ось вам відеосюжет про інцидент.

Про цю історію уже сказано багато. І про малого мажора, і про подаровану батьками автівку, і про те, що він два роки тому стріляв з травмата у людей і отримав умовний строк, і про те, як він хамив поліцейським, і про суддю з її вироком для малолітнього злочинця (скажіть чесно – вам же шкода, що у тому Aveo був не чоловік тієї судді, правда?)…

Але народ не помітив ось що. Дивіться ще одне відео.

Знову – юні мажорчики, дорога автівка (зауважте, не якийсь “жигуль” чи “ланос” у обох випадках)…

Це діти, які не росли у важкі 90-х. Вони народилися уже в часи президентства Ющенка, коли фінансова ситуація в країні була значно кращою, ніж за десятиліття до того. І їхні батьки точно не працювали на трьох роботах, аби прокормити їх і забезпечити хоча б якимось одягом.

Знаєте, є таке слово – виродки. “Виродок — зовнішньо потворна людина; людина, що втратила кращі якості; недолюдок; монстр. Людина з потворним образом життя”, так пише Вікіпедія. От ці діти – вони і є виродки. І у цьому вина тільки їхніх батьків. Нічия інша. Не сцикливих поліцейських, не “сліпої” судді, не когось там іншого, хто отримав від батьків того харківського Харківського “відмазкове” бабло. Ні. У цьому винні тільки одні люди – їхні батьки.

На Херсонщині вони покарані найвищою карою – ховати власних дітей. У Харкові – поки що ні. Хоча все говорить про те, що на них чекає такий самий фінал.

А знаєте, чому? Та тому, що вони теж – виродки. Вони теж – виродилися. У важкі 90-і, у багаті 2000-і – не знаю. Але це і неважливо. Бо факт є факт. Ця країна повна людей, які втратили кращі якості, людей з потворним образом життя. Недолюдків. 

І такі випадки, вони говорять нам про те, що виродки страшні не тільки голосуванням за Зеленського, не тільки антивакцинаторством, не тільки українофобством. Вони страшні і у таких от банальних, побутових історіях, як автомобіль на дорозі. 

Люди, які дозволяють своєму сину в 14 років стріляти в інших людей, які дозволяють своєму сину в 15 років посилати поліцейських, які дозволяють в 16 років сідати за кермо – це люди з потворним образом життя. Не-до-люд-ки. І діти у них ростуть – і виростуть, обов’язково виростуть (запам’ятайте це слово – ОБОВ’ЯЗКОВО!) недолюдками. Не старайтеся шукати інші варіанти. Якщо вони і є, то десь в районі статистичної похибки. Або десь за західним кордоном. Можливо.

І це справжній, а не отой клоунський, з трибуни на НСК, справжній страшний вирок країні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s