16.07.1991, ББТ, РПЛ – що тут спільного?

Про вчорашній день. Точніше, про подію, яка відбулася 16 липня багато років тому. По-моєму, чудова ілюстрація нашого життя, його періодичної абсурдності і безглуздості. Як відомо, 16 липня 1990-го Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет. При всій прогресивності того документу, він не зачіппв головне – вихід УРСР зі складу Радянського Союзу. Тобто по суті… Read More 16.07.1991, ББТ, РПЛ – що тут спільного?

“Кіровоград-2000” як предтеча виборів-2010, або Психіатри ще займуться вами

Цікаво спостерігати за реакцією вати і просто міських божевільних після того, як Кіровоград таки перейменували на Кропивницький. По-перше, починаються плачі про те, що “народ ні спрасілі”. Правда, як виявилося, народ таки питали. 2000-го. І знаєте, що народ сказав? Що ми на хую вєртєлі ваш Єлісавєтград (на ньому зараз наполягають вищезгадані) – ми хотім жить в… Read More “Кіровоград-2000” як предтеча виборів-2010, або Психіатри ще займуться вами

Негудбай, Кіровоград

Ну що ж, нарешті. Сталося. Останнє велике місто позбулося свого комуністичного неймінгу.  “Давнє українське козацьке поселення не може носити ні імперську, ні радянську назву. Відтепер Кіровоград став Кропивницьким”. Це слова голови Верховної Ради Андрія Парубія. Тут можна дискутувати щодо імперської назви – я повторю свою гіпотезу, що, якби Кіровограду повернули ім’я Єлисаветград 1992-го, то зараз… Read More Негудбай, Кіровоград

Перевертання із задоволенням і не без моралі

Періодично натрапляю в мережі на адептів секти Перевертання Прапора. Правда, вони якось дуже скромно себе ведуть – обмежуючись одним прапором. А я от вирішив їм допомогти. Вдарити – так уже по всій символіці!

I LOVE UkrainianS

У мене сьогодні ліричний настрій, тому я вирішив написати про любов. Про любов до різних регіонів України, до людей із різних регіонів України. Отже, за що я люблю…