Патріоти на “балі у сатани”

Прямо пошкодував, що не дивився новорічне вітання Зеленського.

Ну, як пошкодував. Трошечки. Але так, не дивився – і пропустив один яскравий момент. Ось цей.

271144654_3015279258801094_4722415322407520434_n (1)

Це, нагадаю вам, Герой України, командир роти т.зв. ДУК “ПС” Дмитро Коцюбайло.

А біля нього – його пасія, депутатка “Київради” від “Голосу”, теж учасниця донбаської війни у складу ДУК “ПС” Аліна Михайлова.

Запрошені на урочистості до Зелебобія. Запрошені – і прийшли. Прийшли – і слухали. Слухали те, що він там говорив. Наприклад, оце (ні, я навіть про холодець із пляшкою, це просто такі типові фрази для бидла, яке є базовим виборцем Зелебобія):

Ми не забули своїх добровольців. Тисячі отримали статус учасника бойових дій. А один став Героєм України. Вперше, до речі, серед добровольців. Хоча вони і всі, хто захищає Україну, для нас давно вже герої.

І тут важливе не звання, а визнання. Ця нагорода – не про державну політику, а про державну порядність. Ми не пишаємося тим, що нарешті це зробили. Ми соромимося того, що це не було зроблено досі“. 

Я вже нагадував про Василя Сліпака. Але не тільки він став Героєм України – а і “азовець” Сергій Снітко, який загинув під Іловайськом, а Героєм України (посмертно) став ще 2016-го. А і “кіборг” Сергій Табала, вояк 5-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (!), з позивним “Сєвєр”. Який загинув ще у листопаді 2014-го у аеропорту “Донецьк”. 

Нарешті, Станіслав Горбенко, теж член ДУК “ПС”, позивний “Скельд” – якого нагороджував (посмертно) уже сам Зелебобій, 28 серпня 2021 року.

І от стоїть це недоразумєніє, яке бидло обрало президентом, заявляє цю нахабну брехню – а ці видатні патріоти Коцюбайло і Михайлова сидять і слухають. І нічого. Не протестують. Очевидно, їх все влаштовує. 

Ні, звісно ж, не там протестувати треба було – а хоча б у себе на FB написати, що це неправда, що були й інші добровольці-Герої України. А ви подивіться на їхні сторінки – Коцюбайла і Михайлової. Подивилися?

Та вони навіть постидалися згадати про захід, на якому були присутні. Ну, Михайлова хіба фотки біля ялинки тамтешньої повісила. Думали, що ніхто їх не побачить, певно…

Коли Коцюбайла Зелебобій нагородив Зіркою Героя – я бачив у стрічці багато радісних постів, авторами яких були патріотично налаштовані, антизеленськи налаштовані українці. Я нічого їм не писав у коментарі. І пости свої про це нагородження спеціально зробив максимально нейтральними. Один он нагорі є, ось ще один.

Але тепер я хочу спитати у них, у вас.

Ну що ви тепер скажете? Ви досі раді?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s