Як Богдан критикував Зеленського, а вскрив себе. І про головну таємницю Гордона

Я знаю, що частина з вас, як і я, дивилася інтерв’ю екс-голови ОП Андрія Богдана Дмитру Гордону. Але я не знаю, що ви там побачили найцікавішого. А я побачив от що.

Майже три години Богдан критикував – під кінець уже тупо обзиваючи – Зеленського. Я зараз не буду про етичність чи правдивість усіх тих звинувачень, про смішні слова Богдана, що “МИ ішли не за грошима чи владою, а за ідею” (а от вони – Єрмак і Ко – зовсім інші). Вони реально смішні. Але це помітили усі. А я ж хочуть звернути вашу увагу на те, що помітив мало хто.

Богдан сказав у одному із епізодів, що Зеленський так і не зрозумів, куди він попав і яку посаду займає. І це правда. З цим важко сперечатися – бо це очевидна річ. І я про це уже писав. Але штука в тому, що Богдан, зриваючи покрови із свого колишнього начальника – не помітив, як зірвав їх із самого себе.

Бо він так говорив про те, що Зеленський мав робити, але не робив – що стало ясно: він, Богдан, живе не в одному з нами часі. Він застряг десь в Україні Леоніда Кучми. В Україні, де президент вирішує усе, де президент є головним. А, може, це навіть не Україна Кучми, а Росія Путіна…

Одна фраза мене переконала у цьому на 146%. Це коли Богдан сказав, що Зеленський з Єрмаком не можуть літати разом (мова йшла про Гуту), бо так не можна, це загальновідома практика. Так, це загальновідома практика. Але де? У Сполучених Штатах Америки. І стосується ця практика – президента та віце-президента! А не президента та клерка, який керує його офісом.

Розумієте, він, Богдан, не тільки Зеленського бачить “президентом-кучмою”, а і самого себе бачив – віце-президентом. Думаю, ви розумієте, наскільки ця схема не про парламентсько-президентську Україну. Наскільки вона дико виглядає. 

А для нього дико виглядає зовсім інше – що Єрмак не говорить Зеленському “ні”, а схвалює усі його божевільні ідеї. А те, що Єрмак взагалі ніхто і має бути ніким, таким же ніким, як був Райнін (ви пам’ятаєте ще, хто це?) – про це Богдан взагалі не думає. Бо він сам був таким “єрмаком”. Був “віце-президентом”. І вважав це нормальним.

Не тільки Зеленський не зрозумів, куди він потрапив і хто він тепер (уже більше 2 років). Сам Богдан так і не зрозумів, у якій країні він живе.

P.S. А із Гордоном все, як на мене, просто. Коли він спитав Богдана, чи не шкодує той за те, що Зеленський виграв вибори-2019 – то сам же відповів на це питання, що сам він, Гордон, не шкодує, бо тоді виграв би Порошенко, а це значно гірше.

Розумієте, можна ставитися до усіх людей, політиків по-різному. Але коли ти практично у кожному (а, може, і у кожному) відеоінтерв’ю намагаєшся проштовхнути цю тему “А Порошенко все одно гірший”… Причому, зверніть увагу на дуже важливий факт. Коли Гордон почав просувати цю тему у розмові із Комаровським, то той взяв і сказав “А ти думаєш, в країні зараз було б гірше, якби вибори виграв Порошенко? Я думаю, що ні”. 

Звісно, Богдан – не Комаровський, він зав’язаний на “Зеко!манді” значно сильніше. І прямо так сказати – він не може. Але те, що він порівняв війну Порошенка з ним і війну Зеленського “з усіма” – і це прозвучало явно не на користь нинішнього президента – є промовистішим за будь-які слова в лоб.

Так от. Як бачите, ті, хто 2 роки тому підтримував чи навіть вів до перемоги Зеленського – уже зараз або визнають, що це була помилка, або принаймні красномовно мовчать. А Гордон уперто гне свою лінію. Думаєте, він настільки тупий, що не розуміє очевидної речі? Ха-ха-ха. Тупі – це ті, хто пірамідки купують. А Гордон – явно не дурак.

Тоді чому ж? А тут є тільки один реалістичний варіант – у нього щось особисте. А що може бути особистого у відомої медіаперсони до політика? 

Так от – моя думка така, що Гордон хотів вписатися на вибори-2019 у порошенківське бабло. Але з якихось причин не вписався. Точніше, його не вписали. І тепер він тупо мститься. Принаймні, тоді його маніакальне бажання називати біле чорним (навіть коли колишні поплічники уже визнали, що біле – це все-таки схоже на біле) отримує логічне пояснення.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s