А на чиїх руках оце коричневе із “оновленого” телеканала “Рада”?

А я вам скажу, на чиїх.

Тут у нас телеканал “Рада” взяли і знищили. Ну от так, ага – просто і тупо зробили із парламентського телеканалу зелебобську пропаганден-машину. Понатягували туди відходи із різних гнидників, відкопали Владіміра “Ссу твоєй мамє в рот” Пєтрова. Моментально запровадили цензуру. Набрехали, що понатягували гнидників і запроваджують цензуру. Одним словом, повний “джентльменський набір” для класичної безголової, безідейної бидлогоповлади.

Але я хотів не про усе це в цілому сказати. А про один цілком конкретний момент. Який – ви вже здогадалися із заглавної картинки. Так, про колишнього луганського прокурорчика, про колишнього працівника “Г+Г” Сєргєя Іванова. Який – ВНЄЗАПНЄ! – теж опинився у цій прекрасній компанії.

пааппррооро

А хто ж став причиною появи цього персонажа на телеканалі “Зе!Рада”? А я вам скажу, хто.

Ви!

Я нагадаю ланцюжок подій. Коли чєловєк с рєдкой фамілієй Іванов працював на телеканалі Коломойського у т.зв. “ток-шоу” під назвою “Право на владу” – ви плювалися на екрани і монітори і кляли його останніми словами.

Потім він пішов.

Пройшов якийсь час.

І цей чєловєк з рєдкой фамілієй вигулькнув на Ютубі із своїм каналом. Де робив інтерв’ю.

А потім я почав час від часу бачити лінки на ці його інтерв’ю у себе в стрічці. Від тих людей, які кілька років (чи навіть місяців) тому плювався на монітори і екрани. І цих постів з лінками на його Ютуб-канал ставало більше і більше.

Я робив зауваження. Пояснював. Пояснював, що таким людям не можна прощати те, що вони зробили.

А що мені казали? “Так у нього просто цікаві інтерв’ю”.

Ага. Навіть наша всезагальна улюблениця Ірма Вітовська приходила до нього на інтерв’ю.

А тепер оп-па – Іванов уже відверто з’явився у новому проєкті Банкової.

А з’явився він тому, що ви своїми переглядами набивали йому популярність – і не давали втонути. Ви давали можливість йому залишитися на плаву, давали йому можливість нагадувати про себе, щоб рано чи пізно (але неодмінно!) отримати нову пропозицію від зелені. А, можливо, просто легалізуватися – тільки тепер уже за гроші платників податків. За ваші ж гроші.

Вам було цікаво дивитися ті інтерв’ю. Як же – там такі цікаві люди, он і Вітовська прийшла, а вона ж патріотка, до аби кого не піде. Цікаво? Ну от тепер ви платите за цю свою цікавість (і нерозбірливість). І ще заплатите. Сповна. І не тільки грошима на його гонорари.

Це все, що я хотів вам сказати. Єдине, що додам – як ви думаєте, у вас ще є моральне право тикати дулі і факи тим, хто, згідно із соціологічних опитувань, збирається голосувати за Зеленського і на наступних виборах? Вони ж бо роблять точно те саме, що і ви – закривають очі на усе і роблять вигляд, ніби “а ось тут, на четвертій і сьомій сторінках він же усе правильно сказав”.

Мені соромно і гидко. І шкода, що ви послухали не мене, а патентовану медіахвойдину. Хоча ще більше мені шкода, що ваші помилки окошаться і на мені.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s