Дайош “Криворіжсталь”!

У всій цій історії із тупим, як криворізький валянок, наїздом на “Арселор Міттал Кривий Ріг” мене веселить дві речі.

По-перше, так вже історично склалося, що у мене на цьому заводі працює не дуже далекий родич. Який за ці 5 років пройшов класичний шлях зрадофіла – від перепощування відверто брехливих антипорошенківських вкидів до голосування за Зеленського. Тож я вважаю, що було б справедливо, якби він, який так хотів зміни влади і приходу своїх земляків, відчув цих земляків по повній програмі. Ні, я не те щоб вірив у можливість перевиховання 42-річної людини. Просто кожен має отримати те, що він заслужив. Хотів Зеленського? Поганий був Порошенко, при якому ти у відпустку по Європах катався? Ну що ж, тримай. Їж, не подавися.

І другий момент. Є такий журнал і сайт “Новоє врємя”. (Отой, заголовок на якому ми з вами недавно розбирали.) Головного редактора цього видання звуть Віталій Сич. І от що він написав у пості про цей тупий, як криворізький валянок, наїзд:

Только мне начал нравиться новый президент и начало казаться, что мы стоим на грани прорыва – прекрасные кандидаты на премьера, обещания профессионального правительства, Нефьодов как глава таможни, новый более качественный парламент на подходе – как здрасьте, приземление, давайте вернемся в Украину, к которой мы привыкли – с кошмарингом бизнеса, избирательной справедливостью и поиском радиоактивного оборудования у крупнейшей сталелитейной компании мира“.

Рібята! Коли наступного разу надумаєте зайти на сайт НВ чи заплатити гроші за їхній журнал – пам’ятайте, що очільнику цього ЗМІ 20 липня уже почав подобатися президент Зеленський. І що Рада-9 (а про неї ви дізнаєтеся буквально за 12 годин), на його думку буде “більш якісним”.

Ну ви ж не лохи, рібята, правда?

P.S. Ну, і я просто валяюся від сміху, що “Криворіжсталь”, виявляється, треба судити за екоцид – а “Запоріжсталь”, “Азовсталь” і ММК імені Ілліча не треба.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s