“Новое время” – це українське видання чи ні?

Сьогодні шостий президент України і другий/четвертий президент Московії уперше поговорили напряму. І саме про цю новину я хочу сказати.

Але не про сам факт новини – а про її подачу в деяких українських ЗМІ. Конкретно, на сайті nv.ua. Ось як вони подали цю новину. Див. заголовок:

хуйло

Над новиною потім працювали, доповнювали. Але заголовок залишився такий же.

хуйло2

Розумієте, в чому справа. НВ – це українське видання. Воно працює на український ринок. На українців. Яким у першу чергу цікавий СВІЙ президент. Поганий, хороший, герой чи клоун – але свій. Тому інші українські ЗМІ написали про те, що “Зеленський провів переговори із Путіним”.

А московитські ЗМІ, навпаки – написали про те, що “Путін провів переговори із Зеленським”. І це логічно. Бо їх цікавить СВІЙ президент. А не якийсь там Зеленський.

Так в чому проблема? В тому, що у певної частини українців оце відчуття своєї країни, держави, влади (поганої чи хорошої, але своєї) – воно не вшите десь там у підсвідомість. От редактор сайту, який ставив новину (я упевнений в тому, що напишу далі, на 99%), взяв цю новину із московитського сайту, бо там просто першими повідомили. Взяв – і, не замислюючись, поставив формат заголовка такий, як у оригіналі.

Не замислюючись, бо… Правильно – какая разніца! Оця “какая разніца” – і є головним маркером малороса. Бо йому дійсно – какая разніца, влада все одно сидить у Москві, тому і мова неважлива, і все інше.

Нічого страшного. Просто людина – малорос. І все. Хоча ні, не все. Таких малоросів у нас критично багато. І оце головна проблема, а не якась механічна робота людини на якомусь там сайті.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s