Савченко. Спроба заглянути у завтрашній день

Отже, історія із хороброю українською полонянкою Мордора сьогодні закінчується. А що буде далі?

А далі – рівно три варіянти розвитку подій.

1) Надія займеться якимось ділом – необов’язково, до речі, військовим. І зникне з інфопростору, як будь-яка людина, яка займається ділом, а не словоблудієм. Імовірність цього варіанту, на мою думку, дуже невелика. Хоча б тому, що є багато людей, яким це невигідно. Ну, і…

2) Повернеться до армії чи знов-таки займеться чимось іншим – але залишиться у стрічках новин. Оце вже реалістичніше. Я б сказав, що це номер два за імовірністю.

3) Прийде на своє робоче місце – в Верховну Раду. Найімовірніший сценарій.

В ньому теж можливі варіянти.

3а) почне проводити генеральну лінію партії, за списками якої пройшла до ВР;

3б) почне бунтувати проти деяких рішень і вказівок керівництва партії.

Тут я не буду оцінювати шанси кожного із варіянтів. Все одно кожен зробить це сам, і переконати його у протилежному буде неможливо. (Деяких – навіть після того, як варіянт стане більш ніж очевидним. Це Україна, друзі.)

Для мене більш-менш очевидно одне. Ореол героїні з Савченко дуже швидко злетить. По-перше, тому, що так у нас буває з усіма героями – крім давно померлих і канонізованих. Наприклад, таких, як Богдан Хмельницький. (А ви тільки уявіть, якби він був нашим сучасником. Ви Порошенка за зраду проклинаєте, за вигадану “здачу” Маріуполя. То що б ви сказали за “здачу” Львова і Галичини полякам? Страшно навіть уявити.) По-друге, тому, що сама Савченко давала для цього привід.

Звісно, найгірший варіянт – це якщо виясниться, що всі ті нібито її заяви про поганого Порошенка і хорошого Медведчука (ми ж їх із першоджерела не чули) це дійсно її заяви. Отоді чекайте таких істерик, що Данія здригнеться. І закликів повернути її до Московії, ага. Як Тимошенко до Качанівки. Звісно, серйозна різниця між цими двома депутатками від БЮТ в тому, що Юлію Володимирівну уже ніхто особливо не чекав з тюрми на Майдані (крім упоротих сектантів і платних створювачів масовки) – а тут присутня щира симпатія широких верств населення.

А взагалі-то – ми уже різні ситуації пережил. І ситуацію з Гаврилюком. І ситуацію з Парасюком. І Ярош уже був в народних любимчиках. На кого буде схожа народний депутат Надія Савченко? На мою думку, матимемо щось середнє між проектами “Парасюк” і “Ярош”. Але це чиста суб’єктивність, і я буду щиро радий помилитися.

Головне ж, друзі – не творіть собі кумирів. І не забувайте, що в московитському полоні перебувала(є) аж ніяк не одна Надія.

One thought on “Савченко. Спроба заглянути у завтрашній день

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s