Арія Дуремара

Для початку – ось вам допис від одного дуже народного обранця.

А тепер слідкуйте уважненько за руками цієї істоти. Бачите, в них чирвового туза? Це Порошенко. А вальта хрестового, даму пік, туза бубнового? Ні? І я не бачу. А це, між іншим – Верховна Рада і Кабінет міністрів. Які за ці два роки зробили як мінімум не більше за “короля”. А, чесно кажучи, навіть менше. Бо те, що вони робили – то було в основному з-під палки. І з таким скрипом, з такими домовленостями-договорняками…

Але в пості цього вельмишановного пана про ВР і КМ – ні слова. Вони тут нібито й ні до чого. Їх нібито корупція і не стосується. Вони нібито з нею боротися і не повинні. Ні реформу судову не повинні проводити, ні кримінальний кодекс змінити, Портновим спаскуджений, ні пропорційну систему виборів в Раду повернути. Не вони. Це все он – Порошенко.

Про те, що Пєця, крім того, що президент, ще й найбільшу фракцію контролює – можете навіть не заїкатися. Вона якраз одна із найправильніше голосуючих. Так, не всі там за потрібні закони голосують. А знаєте, хто у цьому списочку ганьби? А наш вельмишановний пан. І його бородатий колега. І пані Заліщук. Такі всі полум’яні-полум’яні реформатори і європейці. Але як же він про себе візьме і скаже – так, друзі, і наша вина у цьому голосуванні є?

До речі, отака от реакція – є дуже і дуже показовою. Кілька днів тому соцмережі істерикували з приводу 3 здається тисяч долярів порошенківських десь там в офшорах – мовляв, так, це не протизаконно, але з моральної точки зору… А скидати всю провину за два просраних роки на одного нього – це як з моральної точки зору? А так. Оце от – ставлення істоти до своєї відповідальності. Чхати вона хотіла і на відповідальність, і на вас із нами.

Як і всі чи більшість серед його колег. Але тим хоч не вистачає нахабства вийти отак межи люди, пальчика манірно відставити і розказувати, що он хто у всьому винен. І мені абсолютно все одно, що він в його фракції, що субординація і так далі. Не для того його вибирали. А для роботи. Або хоча б для визнання своїх (і своїх в тому числі) помилок.

Розумієте, коли людина навчиться визнавати свої помилки – вона, по-перше, визнає свою відповідальність, а по-друге почне учитися ці помилки виправляти. Просто тому, що це – якраз її відповідальність. За оце от їй відповідати. Перед нами чи перед кимось. І тому краще зробити так, аби цього не було.

А коли “винен хтось, а не я” – не чекайте нічого, крім манірно відставленого пальчика. Людина не відчуває за собою відповідальності. Чи не хоче відчувати. Що іще гірше.

One thought on “Арія Дуремара

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s