Другий наклад “Повної історії Ель Класіко” – у продажу!

А третього не буде. Тому – поспішайте, ті, хто не встиг за першим накладом! 😉

Для початку – коротко про саму книжку, її історію. Це розповідь про 231 офіційний матч між “Барселоною” і “Реалом”. Так, від суботи це вже не зовсім повна історія 🙂 – але повнішої не буде. Принаймні, кілька років точно. А, може, і всі 8 (чи скільки там до 250-ти матчів треба чекати).

Розповідь про 231 матч – це значить, що в книжці є статистика і огляд (більший чи менший, залежно від дати матчу; до 80-х років повних відеозаписів матчу я не знайшов, чи не єдиний – це легендарні 0:5 на “Бернабеу” в сезоні-73/74) КОЖНОГО офіційного Класіко. З 1902-го року починаючи і до 2015-го року включно.

(Да, не плутайте “наклад” і “видання”. Ці 100 екземплярів нічим не відрізняються від попередніх. А от якщо за пару років я порадую вас іще сотнею книжок про Класіко – там уже буде “видання друге, доповнене”. Доповнене і свіжими матчами. І загальною детальною статистикою протистояння. І всіма тими Класіко, в яких грали дублі команд – а там є цікаві моменти, наприклад, два матчі, які не згадуються майже ніде, навіть на більшості іспанських онлайн-ресурсів.)

Перший наклад – 100 екземплярів, як і цей – розійшовся в прямому смислі за тиждень. Тобто у мене ще одна відкладена книжка лежить, але то таке. Як швидко розійдеться другий – не знаю. Не за тиждень, звісно – але, сподіваюся, і не за рік. Буду намагатися максимально швидко розпродати – аби мати і час, і фінанси на наступні проекти. У мене їх зараз цілих три. Причому з абсолютно різних напрямків. Причому один із оних – синкретичний, це книжка і настільна гра.

Але то таке. Наперед забігати не будемо. Краще для тих, хто сумнівається, дам ще трохи інформації про перший наклад.

Ось таке про книжку писали:

Запорізький журналіст випустив першу книгу про іспанський футбол українською мовою (принаймні, інших не зустрічав)

Чтобы издать свою книгу о футболе, запорожский журналист продал коллекцию пивных этикеток (і це чиста правда!)

Ось таке про книжку показували:

А це – найголовніше. Реакція і відгуки покупців – тобто людей, від яких, власне кажучи, все і залежить. Наприклад, цей другий наклад – бо не продав би перший, не було б другого.

А тепер – від минулого переходимо до майбутнього.

Інструкція

1. Якщо ви хочете собі таку книжку – пишете мені або на мило vmylenko@gmail.com або в лічку на фейсбуці – https://www.facebook.com/vmylenko – чи вконтакті – https://vk.com/vmylenko

2. Отримуєте номер картки Приватбанка, куди скидаєте 200 гривень. (Вартість доставки книжки – за тарифами Нової Пошти, оплата за доставку при отриманні. Орієнтовно доставка однієї книжки 35 грн., двох – 43. Принаймні, так було у березні. Відправляю у їх фірмових коробках, як під одну, так і під дві книжки. Якраз під формат видання 🙂 Тобто доїде в целості і сохранності. )

3. Після цього ОБОВ’ЯЗКОВО повідомляєте мені – час транзакції, ПІБ власника картки (якщо ви через Приват24 чи просто з картки) або адресу відділення/терміналу, де ви відправляли. Це потрібно, щоб я швидко ідентифікував ваш платіж, а не грався в Шерлока Холмса. Бо ще когось прокину через неуважність – буде негарно.

4. Також повідомляєте мені – місто, номер відділення Нової Пошти, ПІБ отримувача і мобільний телефон.

5. Якщо потрібен автограф – пишете, що потрібен, і для кого підписати. (Не всі просили підписати собі, тому уточнення не завадить.)

Все. Якщо дані на НП отримані мною до 12.30-13.00 – книжка поїде до вас того ж дня. Якщо після – наступного, не пізніше. (Хіба який форс-мажор у вигляді хвороби, війни і таке інше.)

Не забудьте – наклад мінімальний, на всю Україну (і навіть трохи за її межі; з першого накладу одна книжка поїхала напряму до Росії, ще дві транзитом – до Польщі та Великобританії, і цілих дві до Білорусі!) лише 100 екземплярів. Тож не баріться! 😉

One thought on “Другий наклад “Повної історії Ель Класіко” – у продажу!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s