Кому має відійти “Калінінградська область”?

Після завершення війни, яка – думаю, тут сумнівів уже ні в кого немає – завершиться перемогою України, постане питання про відторгнення від Московії не тільки окупованих територій нашої держави, а й інших. Молдавського “Придністров’я”, грузинських Абхазії та “Південної Осетії”…

Але не тільки. Є ще й Курили, які СРСР, себто Московія в червоному, захопив у Японії, хоча не мав жодного права. І – “Калінінградська область”. Але якщо із іншими окупованими територіями зрозуміло (навіть із Виборгом – це ж фінська земля), вони усі межуть із відповідними країнами, то що робити із “Калінінградом”? І тут у мене є ціла купа варіантів. Вибирайте, який вам найцікавіший.

1. Польща

Все очевидно. Поруч, частину Східної Прусії поляки забрали після Другої світової – тож нехай забирають й іншу частину і (виселивши попередньо московитів, це обов’язкова умова для усіх варіантів, відразу наголошу) доводять до ума.

2. Литва

Такі самі сусіди, тільки з півночі. Теж ніякої мороки – матимуть більше спільного кордону з Польщею, та й по всьому.

3. Литва і Польща

Щось на кшталт Андорри – якою керують президент Франції та єписком Уржельський (Іспанія). Навіщо так складно? Та просто цікаво подивитися, що з цього вийде і швидко пересруться. А, може, й вийде, хтозна.

4. Чехія

Напівгумористичний варіант. Читали ж, як чехи почали закидати, мовляв, Кьонігсберг же назвали на честь нашого короля Пржемисла Отакара II, тож віддавайте тепер нам. У них і виходу до моря немає, а вихід до моря – це штука завжди корисна. Наприклад, для розвитку торгового флоту. Чи будівництва терміналу скрапленого природного газу.

5. Німеччина

Ну, це очевидний варіянт, навіть дивно, що я так його затягнув, правда? Це все-таки прусська, тобто німецька земля, там Кант похований, усе інше. Нехай забирають і відновлюють усе, як було до 1945-го. Крім нацистів там, звісна річ. (Та і не там теж, до слова.)

6. Велика Британія

Далі підуть не дуже очевидні варіянти, але чом би й ні. Чому Британія? Та тому, що хто-хто завжди умів окультурювати колонії (при усіх мінусах колоніальної політики), так це вони. Порівняйте хоча б дві частини Сомалі, англійську та італійську. Одна побудувала державу, нехай невизнану, але дієву і реальну по факту, а у іншій десятиліттями громадянська війна. Де чия спадщина, не треба уточнювати? Дякую.

До речі, у цьому варіанті можна і залишити нинішнє населення. Щоб британці їх окультурили. Не дуже розумію, правда, навіщо, але, йой, най буде. Можливо, для того, щоб усіх інших потім окультурити. Вони ж не вимруть, як би ми цього не хотіли, забагато їх, московитів. Тож треба якось жити з ними на одній планеті. Так нехай Британія з них людей зробить. Бо якщо вже вона не зможе, тоді я не знаю.

7. США

Тут все просто. Щоб завезла туди ядерну зброю і не заморочувалася із відмахуванням від різних просто дурнуватих ліваків до заангажованих тими чи іншими диктаторами у Європі – мовляв, “не хочемо, аби американська воєнщина у нас тут атомну бомбу зберігала”. Не хочете? Ок. Ось територія США, там вони можуть робити усе, що завгодно. І ядерку тримати теж, ага.

8. ООН

Точніше, незалежна держава під протекторатом світових грандів і формальним керівництвом ООН. (Формальним, бо фактично їм довірити не можна. Не вміють.) Виростити там таких, нормальних московитів і драконити цим фактом тих, які ще житимуть у Московії. Правда, тут є один нюанс – кажуть, що це неможливо, виростити з тих, що є зараз, нормальних.

9. Нікому

Тобто – вивезти звідти московитів, вичистити усе після них і зробити там такий куточок дикої природи із острівцями культурної спадщини людей (німців, я маю на увазі, звісна річ, кому ті совкові панельки там впали). І щоб люди приїздили у цей величезний парк відпочивати.

Ну, і

10. Україна

Несподівано, правда? Або навпаки – очікувано. (Особливо зважаючи на те, що я про це час від часу і говорю.) Тут відразу кілька пунктів. По-перше, як компенсацію за збитки, завдані війною. Все одно з тих вошивих багато не зішкребеш, а так ось, будь ласка, готове, забирай. Вичистити, до речі, за їхній же кошт.

По-друге, а нам би порт на Балтиці і не завадив, я вам скажу. Хоча б для того, щоб термінал СПГ побудувати. Ну не через Босфор же газ возити, ще ото з Туреччиною справу мати. Та і цілий Семесюк у нас є, який педалює тему балтійського вектора для України. Ну от якраз під це діло і відібрати собі шматочок Балтики.

P.S. Є ще варіант 11. Віддати цю територію якомусь безкраїнному народу, курдам якимсь, скажімо, нехай собі будують там країну, раз на історичних землях не виходить.

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s