Наші 90-і. Березень 1991-го, частина 2

П’ятниця – і в етері традиційно випуск “Наших 90-х”.

Усі попередні випуски – за цим лінком (і завжди будуть за цим лінком).

А тепер – до свіженького!

Новина із Запоріжжя – нові ціни на продукти. Показовий заголовок – “Магазин ще не розгромили”.

006

До речі, ходив днями у супермаркет – так огірки може ну удвічі дешевші за сирокопчену ковбасу. А тут п’ятиразова різниця. Ну, то в огірках справа, так, а не в ковбасі.

І ще одна новина із Запоріжжя. Автозавод “Комунар” – це той, де випускали “Запорожці”, “Таврії” і “Ланоси”. Тільки чого між собою охорона і міліція пострілялася…

007

Кому що, а на Закарпатті – новини про кордон. Як бачимо, пункти спрощеного переходу відкрили для місцевих жителів ще 1989-го. Цікаво, чи можна було взяти і прописатися туди, в якесь закарпатське село, спеціально для того, щоб утекти за кордон? 1990-й, скажімо, уже ніяк не соціалістичний був що у Румунії, що в Угорщині…

008-1

О, цікаво. Зараз “зелену карту” треба купувати для автівки, а тоді була “синя карта” Індержстраху.

008-2

17 березня у СРСР – і Україні також – мав пройти референдум щодо оновленого совка. Ось редакція опублікувала дві протилежні точки зору з одного регіону.

009

Як бачимо, суто візуально у виданні надали перевагу незалежницькій позиції. Ба більше – там людина згадує Євросоюз! Багато з нас 1991-го знали, що таке Євросоюз?

І наостанок – тернопільський календар свят. Бачите, коли у ті часи святкували День Незалежності? Отож-то! І Соборності, звісно. А також, зверніть увагу – День матері, а не “восьмемарта”.

010

На цьому все, а у вівторок будуть новини про мови навчання у школах та вишах, нові школи і стару комуністичну партію, а також про лауреатів Шевченківської премії!

Слава Україні – і слава нам, хто пережив легендарні дев’яності! 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s