Димінський-2, або “Металісту” капець?

Ще один олігарх вляпався в історію зі смертельною ДТП.

Після галичанина Димінського “героєм нашого часу” став слобожанець Ярославський. Коротко по ситуації, а потім те, що я думаю.

В ніч на четвер машина із кортежа Ярославського збила людину. Насмерть.

Сам Ярославський (у такому, традиційному хамуватому, “українсько-олігархічному”, я б сказав, тилі) заявив, що він не при ділах, взагалі спав удома.

Але після появи інфи про смерть пішохода Ярославський тут же вилетів з України. Правда, схоже із історією з Димінським? І це уже саме по собі наводило на думки, що власник псевдо-“Металіста” підбрехує.

А увечері четверга очільник МВС Монастирський звільняє головного харківського пента – причому говориться прямо, що за фальсифікацію даних по тій самій справі. Заявляючи недвозначно, що “сидіти буде той, хто сидів” (за кермом). Фальсифікації, наскільки я розумію – були на користь якраз Ярославського.

А ще мені розповіли, що Олександр Ярославський дійсно полюбляє сам їздити за кермом своєї машини, причому не дуже дотримуючись швидкісного режиму.

Отже, попередні висновки із історії є такими, що цілком імовірно автоубивцею може бути і сам президент ФК “Метал(іст)”.

А тепер я скажу, що думаю з цього питання. А думаю я, як завжди, трохи не те, що усі. Бо народ кинувся обговорювати “він чи не він”, “що буде з “Металістом” (думаю, поки нічого не буде, в УПЛ вийдуть, а от далі – так, питання, якщо не розпетляє, то “может бить і может бить”).

Я ж от про що хочу сказати. Ті, хто слідкують за спортивною журналістикою та спортивними журналістами в Україні – чудово знають, як в останні місяці усі ці Франкови, Бебехи etc посилено вилизували Ярославському імідж крутого, крутєйшого навіть мена. Інтерв’ю із загляданням у рота пану олігарху, отой ганебний пост (інакше, вибачте, сказати і не можу) у головного редактора легендарного журналу, де він на всі лади вихваляв купання Ярославського у січневій воді, мовляв, а хто із нас/вас в його роки таким тілом може похизуватися, га? (Я тоді навіть сумно пожартував у одному закритому чатику, що ще трохи, і розмір хуя Яріка будуть піарити як щось неймовірне, до чого усім нашим пісюнам ще рости і рости.) Он нагорі там скрін з того відео…

І от цей крутий, крутєйший просто мен – отак сцикливо умотав закордон.

Знаєте, у нас оці усі персонажі, починаючи з різномастних філатових і закінчуючи отакими олігархами другого ряду – дуже полюбляють підрозказати про “настаящіх мужикофф”. Так от – справжній МУЖЧИНА, це, на мою думку, той, хто відповідає за свої вчинки. А не той, хто нагнув місто один раз, на будівництво аеропорту під Євро, нагнув місто другий раз, зі стадіоном під свій “воскреслий” футбольний клуб, і козиряє тим, що це усе “я зробив”. І точно не той, хто сцикливо тікає від, можливо чи навіть імовірно (із усіма попередніми фактами, твердженнями і припущеннями), свого вчинка. Так, тяжкого вчинка. Але за усе треба відповідати. Якщо ти – мужчина. А не просто зять Масельського (колишній, я знаю, дякую) та чувак при баблі.

А у ополонку злазити любий дурак може, особливо, якщо треба на камеру.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s