Bloodbook. Ідея фільму про події у Казахстані

Придумав отакий сюжет для художнього фільму в стилі якогось раннього Олівера Стоуна чи шо.

Головний герой, який працює у Facebook (або краще його дівчина працює у Facebook – щоб ще й любовна лінія була), помітив дивну рекламну активність у конторі. Ця активність була зав’язана на Казахстані, де недавно пройшли криваві бунти, з придушенням, військовою інтервенцією, купою загиблих, концтаборі десь у степах на заході країни.

Чувак починає розкопувати цю ситуацію. І докопується до того, що за кілька тижнів/місяців перед початком бунтів у Facebook прийшло величезне рекламне замовлення по якомусь неназваному бізнес-проєкту у Казахстані.

А далі він вираховує, що бунти у цій країні організував сам Цукерберг. Розрахунок простий – увесь світ побіжить шукати інфу про Казахстан – і, відповідно, рекламні алгоритми Facebook тут же підтягнуть цю мегарекламу. І таким чином без особливих проблем рекламний контент заполонить увесь світ.

Під час розслідування дівчину чувака, яка і допомогла йому знайти інфу, убивають. Він намагається вийти на всесвітній загал із усією зібраною інформацією, а також із інфою про убивство дівчини – але на прес-конференції на Генасамблеї ООН його убиває кілер, прямо на початку виступу.

В кінці фільму – офіс, де сидять Цукерберг і власник тієї таємничої компанії, яка і проплатила ту рекламу. Цукерберг розказує чуваку про свій план. Чувак хвалить власника Facebook, потім вони випивають – і Марк падає мертвим. Виявляється, усе трохи складніше, ніж видавалося протягом фільму.

Ця компанія не просто замовила рекламу на Facebook – а спеціально, через завербованих у компанії топ-менеджерів, спровокувала компанію на організацію бунтів (величезним, фантастично величезним гонораром). В результаті увесь Казахстан захопила саме ця фірма – а смерть Цукерберга обставили як самогубство, після того, як він зрозумів, що натворив.

У підсумку протагоніст фільму і дівчина – стали усесвітніми героями, Цукерберга затаврували прокляттям. А Facebook, як і практично уся економіка Казахстану, через ланцюжок фірм – стає власністю цієї неназваної у фільмі компанії.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s