Найсмішніші підсумки року. “Футбольне марнославство УПЛ-2021”

Все-таки в українському футболі є реально веселі речі. Ось одна із них.

Це – голосування за кращого гравця 2021 року, яке організовує сайт zbirna.com (це колишні працівники убитої Суркісом газети “Команда” створили у свій час онлайн-ресурс).

Звісно, формальні, офіційні так би мовити результати його відомі, виграв там Артем Довбик. Але я не про них, як ви вже здогадалися.

Для початку я подивився, як в цілому голосували команди. (Формат там простий – голосують за краших трьох футболістів ліги тренер і гравці кожної з команд УПЛ.) Уже було смішно. У “Шахтарі” за своїх в основному, у “Дніпрі-1” за Довбика, у “Ворсклі” за Тілля. “Динамо” – особлива тема. Якщо у “Шахтарі” знайшлися ті, хто голосував за гравців “Динамо”, навіть на перше місце четверо гірників поставили динамівців (а Пятов взагалі полтавця Різника найкращим футболістом 2021 року), то у голосуванні динамів усі місця зайняли – гравці “Динамо” 🙂 Не вірите – ось вам лінк, дивіться.

Але я навіть не про цей атракціон небаченої скромності. Бо знайшлися серед гравців команд Прем’єр-ліги футболісти, які не просто там за партнерів проголосували, а за самих себе.

Отже!

До фіналу конкурсу “Футбольне марнославство УПЛ-2021” вийшло п’ятеро футболістів.

Третє місце (точніше, місця з 3 по 5) займають такі гравці:

  • Михайло Мудрик (“Шахтар”);
  • Єгор Назарина (“Зоря”);
  • Віктор Циганков (“Динамо”).

Вони проголосували у опитуванні за себе любимих, поставивши себе на третє місце!

Друге місце займає, ставши срібним призером, гравець “Динамо” Віталій Буяльський – він бачить себе другим серед найкращих футболістів УПЛ 2021 року.

І на першому місці, воістину чемпіоном з футбольного марнославства, стає – гравець “Львова” Шина. Бо він реально вважає, що він і є – найкращим футболістом УПЛ-2021!

Динамівці Буяльський та Циганков також отримують приз “За командну гру“, бо представників їхньої команди у цьому рейтингу найбільше (та і, як я уже згадував, вони дуже дружний колектив, навіть на третє місце у голосуваннях своїх нікого із чужих не пустили, що вже казати про вищі місця).

Ну, і ще один приз – Приз глядацьких симпатій “Все в сім’ю” – отримує гравець “Ворскли” Олів’є Тілль. Він у своєму голосуванні на перше місце поставив Тілля – але не себе, а свого брата Венсана, який тільки в кінці серпня переїхав до Полтави і навіть ще не включений до заявки команди на сайті УПЛ. От де справжня братерська любов!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s