Соціологи передають вітання фанатам Гриценка

З чого б то, спитаєтеся ви мене. А я вам зараз розкажу.

Значить, Фонд «Демократичні ініціативи» імені І. Кучеріва разом із Центром Разумкова з 17 по 22 грудня провів соцопитування – на тему президентських виборів, “а що було б, якби тут і зараз”. Звичайна традиційна справа – соціологи такі опитування регулярно проводять. Дивимося на результати.

Для початку – загальний.

куч1

Як бачимо, тут хіба Разумков посуває “підграндків” – Бойка уже зохавав, Тимошенко на черзі. Між Зеленським і Порошенком – ситуація звична для останніх місяців. А, ну і Мураєв наздогнав людину-невидимку.

А тепер – найцікавіше. Пари у другому турі. Почнемо з пари мрії Зеленського.

куч2

Тут, звісна річ, без варіантів. Увесь Захід і половина Центру проголосує за Зелебобія – бо не за ОПЗЖиста ж.

Друга пара – пара особистий пройоб Зеленського.

куч3

Да, Віва, ти сам виростив собі того, хто тебе знищить. Єдине, що Разумкову ще треба пробитися у другий тур. Але там Зелебобію – гайки.

Третя пара – пара несподіване щастя Зеленського.

куч4

Оу, Юлія Володимирівна уже настільки не торт (тортиця? тортеса?), що не те що Януковичу 2010-го – навіть Зелебобію 2021-го програє.

І ще одна пара. Пара кошмар Зеленського.

куч5

Воу! Зелебобій уже навіть Пороху в другому турі програє. Навіть Пороху. І це ще не пройшла зима, не настав прогнозований Богданом лютий. Порошенка ще не затримали (ви ж розумієте, що після того, як Пороха затримають – пару відсотків в плюс йому і в мінус Зелебобію підуть в той же самий момент, і далі буде тільки гірше, для Зелебобія, звісна річ).

А тепер – до заголовка.

Ви, може, не пам’ятаєте, а я не забув, як 2019-го прихильники такого Анатолія Гриценка (за останні 2,5 роки ви уже встигли його забути, ну, хіба поганяло “Аталотій” згадаєте) зітхали, що, мовляв, от би він пройшов у другий тур – він же, згідно із соціологією, у другому турі, на відміну від Порошенка, виграв би у Зеленського. Тобто прихильники Гриценка так нахабно сподівалися на те, що т.зв. “порохоботи” проголосують за Гриценка, аби не за Зелебобія.

Ну що ж, через 2,5 роки бумеранг вернувся, панове гриценкофіли. Тепер ваша черга. Бо Порошенко уже виграє у Зелебобія в другому турі. Ідіть і голосуйте – як ви хотіли цього від порохоботів на користь свого кумира 🙂

Чи не підніметься рука? 😉

Та знаю я, знаю. То так, стібуся. Ясно що не підете голосувати у другому турі.

Але сам факт того, що Зелебобій уже і Порошенку в другому турі програє – більш ніж показовий. І не тільки для нього 😉

P.S. Ага, ну, і подивіться, як подають цю свіжу соціологію ніібаццо незаангажовані і блюдущі стондарте БіБіСі українські ЗМІ.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s