Да Вінчі сьогодні і три роки тому, або Як кувалася поразка Порошенка

Учора, точніше, уже позавчора, 30 листопада, на сайті президента з’явився указ про присвоєння звання Героя України.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю:

Присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» КОЦЮБАЙЛУ Дмитру Івановичу — добровольцю Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

30 листопада 2021 року

Ось пост самого нагородженого, Дмитра Коцюбайла (позивний – Да Вінчі).

1

В цілому, громада сприйняла цю новину більш ніж позитивно (журналісти хвалили, опозиційні політики – співголова фракції “ЄС” Ірина Геращенко, наприклад), хоча і довелося побачити коментари на кшталт “Як це патріот погодився отримати нагороду із рук Зелебобія”.

Аж ось хтось знайшов на сторінці Да Вінчі пост початку весни 2018 року. Де він відгукувався про президента (іншого, попередника нинішнього) зовсім не з такою повагою і без великих літер.

2

Я зараз не буду обговорювати персону самого Да Вінчі – хоча б тому, що нічого про нього не знаю, крім цих кількох постів. Мене зацікавило інше. Коментарі під тим березневим постом.

От ви досі питаєтеся – ну як же, як так сталося тоді, на виборах-2019, що навіть проукраїнські патріотичні сили проголосували за Зелебобія?

А це сталося так, мої любі, що результат того голосування кувався задовго до дня виборів. Дивіться, це березень 2018 року. Коли ще ніякого Зелебобія і близько не було чутно, а в рейтингах лідирувала така собі Юлія Тимошенко.

Почитайте коментарі. Правда ж, якби я сказав, що це про Зелебобія – ви б запросто повірили? Отож. Значить, от такий імідж тоді клепали Порошенку – такий, який нині у Зелебобія.

Хто клепав? Це уже інше питання. Але ви почитайте коментарі, почитайте. Щоб більше не задавалися питанням “Як же воно сталося”. А отак і сталося.

1
2
3
4
5
6
7
8

І ще один скрін. Це, якщо хочете спін-офф. Подивіться, хто хвалить Зелебобія за це нагородження. І як хвалить.

image

Вибачте, фоток Корчинського з Дугіним (і Арестовичем в РИА “Новости”) не буде. Якщо за півтора десятиліття комусь не дійшло, хто такий Корчинський – то не дійде уже ніколи. А тим, кому дійшло – фотки і не потрібні.

P.S. Да, до речі, ви тепер зрозуміли, чому Івано-Франківщина та Тернопільщина масово голосували за Зелебобія? Та саме тому – он такими постами і коментарями підготовлені. Нічого на рівному місці, з неба не упало тоді, в березні-квітні 2019-го. Все це напрацьовувалося роками. І досі напрацьовується. От побачите на найближчих виборах.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s