Дякую Зеленському. Він підтвердив реалістичність моєї ідеї

Ви знаєте, а я хочу подякувати Володимиру Зеленському. Подякувати йому за оцю от ідею “вовиної тисячі”. Бо у ній є одна дуже серйлзна відмінність від “тисячі юліної”, яка грає на руку одній моїй ідеї.

Для початку поясню відмінність цих двох “тисяч”. Отримуючи “юліну тисячу”, українець нічим не ризикував. Ніхто не звинувачував його навіть у совкодрочерстві – мовляв, ааа, ти, значить, визнаєш чинність тих совкових сбєркніжок! Бо вони були реальними документами, інша справа, що гіперінфляція знищила ті заощадження (ви ж не забули, що купонокарбованці, які замінили рублі – по курсу 1 до 1, здається – 1996 року міняли на гривні за курсом 100 000 до 1, тобто усі ті сотні і навіть тисячі перетворилися на копійки). Але в цілому це була реальна історія, яку використала Тимошенко для свого піару.

“Вовина тисяча” – інша справа. В Україні під впливом московитської пропаганди та внутрішніх дурачків дуже багато людей увірували в страшилки про Білгейца і чіпи, 5G і рептилоїдів, і т. ін. Коротше кажучи, люди реально бояться вакцинуватися, щоб їх не чіпували і не перетворили на рабів чи зомбі. Тож купитися на “вовину тисячу” для цих людей означатиме зробити серйозний крок над самим собою. Продати свої інтереси, переконання (“хуйовиє, плахіє”, але переконання).

От у цьому принципова різниця між “юліною” та “вовиною” тисячами. А тепер – про яку мою ідею йдеться.

Деякий час тому я пропонував ввести такий інститут продажу електорального права. Людина, яка не хоче ходити на вибори – може прийти у відповідну держустанову і офіційно відмовитися від свого електорального права. За відповідну компенсацію.

Так от. Я тоді писав про те. що компенсація має бути в тисячах долярів. Ну, все-таки це ж базове право людини. Але! По-перше, за останні два роки я все менше вірю в те, що велика кількість українців взагалі розуміє цінність цього базового права. А раз вона не розуміє цінності цього права – то і викупити його у людей можна буде за умовні копійки.

А по-друге – якщо вже люди, які так принципово виступали проти вакцинації (неважливо, з наскільки вигаданих причин – але принципово), продадуть свої принцип за нещасні 38 долярів, то електоральне право, яке для них значить чуть більше ніж ніщо, вони продадуть іще дешевше.

Так що, дякую вам, пане президент. Із тисячами долярів я погарячкував. Як закінчиться пандемія – можна буде запускати нову “вовину тисячу” (уже на честь мене гиги). Ту, що “продай непотрібне тобі електоральне право за реальні гроші” 🙂

Втім, за нинішньої влади моя “вовина тисяча” навряд чи має шанси втілитися у життя. Бо Зелебобій же не буде знищувати власний електорат (а порошенківський якщо і опиниться у цьому списку, то його там буде не більше 5%).

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s