Там учора так звана партія “Слуга народу” обрала собі нового керівника, точніше, керівницю, замість знавця корабельних сосен і власника мамона, більшого, ніж у мене, тобто Олександра Корнієнка.
Цією очільницею стала така Олена Шуляк. Хто вона така, ви прочитаєте на будь-яких сайтах, ось під рукою лінк був, нате – а я ж хочу поговорити про інше. Власне, не поговорити, а задати питання. Одне-єдине.
А питання це звучить так:
Яка ідеологія у т.зв. партії, яку ви очолюєте, пані Шуляк?
Бо, дозвольте нагадати, це питання було не те що ключовим в недовгій історії ції т.зв. партії, а й прямо скажем – об’єктом глузувань.
Я просто зацитую укрВікі:
“Від початку де-факто створення партії «Слуга народу» у середині 2019 року та до листопада 2019 року заявленою ідеологією партії було «лібертаріанство». Однак 10 листопада 2019 року новий керівник партії Олександр Корнієнко заявив, що партійну ідеологію було змінено з «лібертаріанства» на «щось середнє між ліберальними та соціалістичними поглядами» («соціал-лібералізм»]).
Та через кілька місяців, на черговому з’їзді партії 15 лютого 2020 року, керівництво партії в особі голови партії Олександра Корнієнка визначилася з новою ідеологією партії і від прибічників «чогось середнього між ліберальними та соціалістичними поглядами» партія стала прибічником «українського центризму». Однак у лютому 2021 року, в інтерв’ю інформагенції Укрінформ, голова партії Олександр Корнієнко роз’яснив що ідеологія партії є центристською, зокрема на додачу до колишнього «українського центризму» Корнієнко згадав також і «радикальний центризм»“.
(І це тут ще не згадано про ті заяви т.зв. голови фракції “Слуга народу” т.зв. Давида Арахамії про те, які речі варто перейняти у Китайської комуністичної партії.)
А те, що написане на сайті т. зв. партії – це взагалі ні про шо:
“Наша мета – вивести Україну на шлях розвитку і прогресу. Поступового, але невпинного. Амбітного, але збалансованого.
Без великих політичних потрясінь і громадянських конфліктів.
Такий розвиток можуть забезпечити лише чесна некорумпована влада, міцна економіка і громадянська єдність.
У політичній діяльності ми керуємося національними інтересами України, покладаємося на думку і волю українського народу, спираємося на науку, експертні висновки і здоровий глузд. Концентруємось не на звабливих гаслах та ідеологічних штампах, а на конкретних справах – які дозволяють щодня робити позитивні зміни в містах, селах, регіонах і країні в цілому“.
Це – не ідеологія.
Втім, звідки знавцям корабельних сосон знати, що таке ідеологія…