“Разумков” не брехав. SOCIS підтверджує: Зеленський уже фактично програв наступні вибори. Але головне не це

Днями Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS опублікував своє свіже соціологічне дослідження електоральних настроїв українців. Мова перш за все про президентські рейтинги. А вони такі, що підтверджують дані Центру Разумкова, які з’явилися дещо раніше.

Отже, згадуємо, чим на початку місяця шокував Україну “Разумков-центр”.

Перший тур:

вмаіваіпакеп

19:13. На виборах-2019, нагадаю – було 30:16.

Другий тур:

мімфіаппепа 57:44. На виборах-2019, нагадаю – було 73:24.

І найголовніше – антирейтинг:

цвавафпаа

Зелебобій уперше в кар’єрі став лідером цього своєрідного показника. Уперше. Після усіх численних акцій проти Порошенка, які не припинилися і після виборів-2019 – Зеленський його таки “переміг”.

Ось такі настрої в Україні були у жовтні.

А тепер – свіжіші дані SOCIS.

Перший тур:

апваипвіпавпіпа

Ті ж 19:13. Ну, або соціологи змовилися 🙂 – або це таки реальна картина.

Другий тур:

цуайцацкпакапкап

54:46. Тут уже менш 10% розрив.

Антирейтинг:

ваімвавпапкеп

Таки Зелебобій уже в лідерах антирейтингових.

А тепер висновки.

Перше. Рейтинги Зелебобія таки падають. Це не вигадки соціологів. (Ну, або дуже вселенська змова, у яку я, вибачте, не вірю.) І це – по суті до початку того, як телеканали почали активно воювати проти чинного президента. Ахметівські ресурси оце тільки стартували, це навряд чи відображене у рейтингах SOCIS.

Друге. Із чинних політиків проукраїнського штибу (навіть дуже умовно проукраїнського, як Тимошенко) Порошенка так ніхто і не зумів посунути. А де ж ті “нові обличчя”, про які нам стільки говорили, закликаючи “старому” піти на пенсію? Чи ви думали, що він сам візьме і піде? Ні, любі маї, такі речі треба вигризати у боротьбі. Чого ж за два роки так ніхто і не спромігся?

Третє. Ці конкуренти, звісно ж, ще з’являться. Але! Люди, які вилізуть тільки під вибори – після виборів мають і піти нахуй. Епоха “тигипків” має піти у минуле остаточно. Якщо політик чогось хоче досягнути – він має працювати увесь міжвиборчий період. Інакше – див. вище.

Четверте. Проста арифметика – під другий тур Порошенку необхідно, не втративши уже надбане своє, відкусити у Зелебобія всього лиш 5%. Не теорема Ферма, правда ж?

П’яте, головне. Зеленський уже фактично програв наступні вибори. До речі (от зараз точно НАЙГОЛОВНІШЕ, і я би дуже хотів, аби, нехай не з мого тексту, бо хто я такий, а з чийогось іншого, але цю думку донесли до голови шостого президента), я практично упевнений, що Порошенко теж задовго до виборів-2019 розумів, що він їх програє. І згадайте, як він себе повів у тій ситуації. Тож тепер, я не просто бажаю, я, як громадянин, вимагаю – щоб Володимир Зеленський повівся точно так же. А саме – спокійно і гідно пішов з посади у разі поразки. (Ну, а далі – по ситуації. Або на віллу у Італію на відпочинок, бо ніякого політичного майбутнього у нього немає, або під запобіжний захід. Але то вже потім.)

А тому, друзі, що Зеленський чи Порошенко, Рудомський чи Миленко – а головною у цій історії є Україна. А для України головне не тільки правильна людина на чолі держави – а й плавна, спокійна і красива зміна людей на президентській посаді. Чим спокійніше це відбуватиметься – тим цивілізованішою виглядатиме і, врешті-решт, буде Україна.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s