Як Колихаєв і Лагута зробили із свого електорату круглих дурачків, або За що я ненавиджу українських “політиків”

У Херсонській області проходять довибори до Верховної Ради по 184 округу. Це північна Херсонщина. Там був депутатом такий Ігор Колихаєв, який минулого року виграв вибори міського голови Херсону – і тим самим він звільнив місце на окрузі.

Ну, як звільнив. Поставивши туди своїм кандидатом свого колишнього водія Геннадія Лагуту. Який на момент балотування займав місце заступника голови облради.

(В принципі, уже на цьому можна було б поставити крапку і констатувати, що херсонські виборці – каліровані лохи, які після голосування за говорящу табуретку з каналу “Г+Г”, ще й проголосували за говоряще крісло у автівці свого благодетеля. Але на цьому історія тільки розпочинається.)

Лагута в краших традиціях української опозиції звинувачував у наїздах на себе любимого владу. Наприклад, розказував, що його там пресували, на допити (свідком) викликали.

Ось я зробив скріни з новин, які згадують його ФБ-сторінку.

вмамамвапвамамавп

Бачите, навіть ФБ-запис Гугл видає. А ось лінк на цей ФБ-запис вз відео – клікайте сюди.

Клікнули? І що побачили?

Отож.

 Бо кілька днів тому Єрмак і Ко не придумали нічого оригінальнішого, ніж купити Колихаєва посадою голови ОДА для Лагути. Той, звісно ж, погодився – українські політики виділяються у всьому світі своїми жлобством і тупістю.

І через деякий час після того, як на Ютуб-каналі уже колишнього губернатора, “слуги” Козиря, з’явилося “спільне відеозвернення” Козиря і Лагути – відеозапис про підступну владу, яка заважає Лагуті стати народним депутатом, був тупо видалений з ФБ-сторінки екс-кандидата.

Я розумію, Херсон – це не Київ, тут не тільки лохторати відповідні, а й політики. Звісно ж, усі ці лагутоколихаєви не в курсі, що можна видалити пост – але його залишки все одно будуть виявлені в мережі. Я вже не кажу про те, що такі відеозаписи місцеві і не тільки місцеві ЗМІ, звісно ж, уже дали новиною – так що все одно згадки про нього залишаться.

Але не тупість цих лагутоколихаєвих мене вибішує більш за все. А оцей жлобський цинізм, з яким вони використовують опозиційну риторику – і яку готові відкинути моментально, як тільки їм із Банкової кинуть шматок м’яса, як тим собакам, які ще хвилину тому гавкали на усю пащеку на незваного гостя, а тепер вже запихаються халявним м’ясом.

Але це вони – циніки і сволочі.

А ви, шановні електорати (цього разу – херсонські) – просто лохи. Яких лагутоколихаєві використовують як тільки собі хочуть. Давайте, голосуйте більше за усі ці регіональні партії, які завтра ж побіжать домовлятися із Єрмаком, забувши про вас. Хоча ні, чому забувши. Про лохів не забувають. І про вас не забудуть.

Через деякий час Лагуту прогнозовано викинуть з посади голови ОДА (якщо у Банкової ще будуть на те сили) – ризикну припустити, що за занадто великий рівень жадібності під час дерибану регіональних ресурсів. І він знову осідлає улюблену тему “Влада тисне на херсонських патріотів”. І ви, звісна річ, побіжите голосувати – і за Лагуту, і за колихаєвську руку в його сраці. Побіиите-побіжите. Все уже прораховане до вас.

А поки що, лохи, біжіть голосувати за Козиря – з яким Лагута тепер ситуативно дружить. Від вас же саме це нині вимагається.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s