Батутомеранг

От він і прилетів, бумеранг у вигляді батута.

Пам’ятаєте, як 2014-го тоді ще майбутній очільник “Роскосмоса”, віце-прем’єр Московії Рогозін пихато заявляв: “Проанализировав санкции против нашего космопрома, предлагаю США доставлять своих астронавтов на МКС с помощью батута”?

Так от. Сьогодні стало відомо – московити самі зізналися – що на МКС у двох московитських космонавтів завершилася їжа. Вантажівка “Прогресс” мала привезти харчі ще у грудні, але старт затримали аж до 15 лютого. Треба було потерпіти всього лиш два місяці. Місяць не дотерпіли.

Ба більше – “Роскосмос” звернувся до NASA з проханням відвезти голодаючим космонавтам харчі своєю космічною вантажівкою. Точніше, оплатити доставку харчів американською ж приватною компанією – бо у NASA немає своїх кораблів, а Cygnus та Cargo Dragon, які возять вантажі на МКС, це власність приватних компаній.

Отут би й про батут згадати! Але американці – не московити. Тому в NASA запропонували харчі із власних запасів на МКС. Уже 13 контейнерів з їжею передали двом голодним московитам. Безкоштовно, звісно ж. Нічого вам це не нагадує?

Ну тоді я нагадаю.

А “ніжки Буша” – забули? 😉

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s