Як Дудаєв знищив “дружбу народів”

Ніякої “дружби російського та українського народів” не існує і ніколи не існувало. Тепер це підтвердили із самого Мордора.

Учора чеченський напівкровка Асланбек Дудаєв, якого всі знають як “русского” Владислава Суркова, дав цікаве інтерв’ю. Його, звісно ж, розібрали на цитати, а я пропоную звернути увагу на головну цитату. Цитату, яка фактично знищує десятки років радянської і пострадянської пропаганди. Ось вона:

Отношения с Украиной никогда простыми не были, даже когда Украина была в составе России. Украина для имперской и советской бюрократии всегда была делом хлопотным. То атаман Полуботок подведет, то западенцы к Гитлеру переметнутся. Принуждение силой к братским отношениям — единственный метод, исторически доказавший эффективность на украинском направлении. Не думаю, что будет изобретен какой-то другой“.

От цей імперець Сурков-Дудаєв прямим текстом говорить, що ніякі російський – імперський тобто – та український народ братніми ніколи не були. А було просте захоплення однією країною іншої, чому ж і довелося “принуждать силой к братским отношениям“. Ви не дивуйтеся, тут слово “братским” за давньою комуняцькою традицією (та і царською теж, хоча при комуняках вона розцвіла буйним цвітом) є нічим іншим, як маскуванням. В СРСР і РФ любили і люблять приховувати свої наміри за красивими словами. Пам’ятаєте, як комуняки “за мир” боролися? Отож-бо й воно. Тут теж “Братские” просто приховує стосунки імперії та колонії.

Але приховує погано. Власне, взагалі не приховує, бо ж прямим текстом сказано про “принуждение”. Де ви бачили гарні, братні стосунки “по принуждению”? Ну, хіба що в совку, в самій Московії – в тому суспільстві і шлюб “по принуждению” це нормальне явище. Там у них все – “по принуждению”. Бо по-доброму з ними ніхто ніколи не хотів мати справу. Точніше, московити самі по-доброму не намагалися – а потім уже, після усіх тих новгородських, казанських та інших масакр хто там з ними хотів мати справу.

Чому ж Дудаєв-Сурков не боїться говорити про це вслух? Та просто тому, що він чудово знає, наскільки тупий як їхній московитський холоп, так і змосковщений малоросійський дурник. Він чудово знає, наскільки сильно зазомбовані їхні мізки (чи те, що від них залишилося). Саме тому і Путін про захист “русского мира” спокійно говорить, мовляв, всюди, де нашою мовою говорять, це наші люди, і ми їх будемо захищати – читайте “окупувати”. І на медалях за “возвращение” Крима стоїть така “палевна” дата. Бо на тих і цих дурнів це усе одно не вплине. Проведіть такий експеримент – роздрукуйте ці слова Суркова, вийдіть на вулицю, покажіть пересічному лохторату і спитайте, що він думає тепер про “дружбу народів”. Я більш ніж упевнений, що лохторат промукає традиційний запхнутий йому в голову ще Сталіним набір міфів. Причому навіть не спробувавши подискутувати з вами. Ні, просто він видасть цей штампований набір – і все.

Але все одно такі речі треба виловлювати і висвітлювати. “Дружбоуродскість” мізків малоросів, вона ж теж не на порожньому місці взялася. Її туди вдовбували. Методично і постійно. От і тепер так треба – методично показувати і розказувати, тим паче, імперці самі залюбки надають для цього “ілюстративний матеріал”.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s