Лохторат Зеленського хоче, аби сюди прийшло “Л-ДНР”

Ви думаєте, я перебільшую? Аж ніяк. Слідкуйте за руками.

Пам’ятаєте, чого, згідно із опитуванням свіженьким, хочуть від нового президента виборці? Найбільше – 39%, більше третини! – моментального зниження тарифів. Не розвитку економіки, щоб можна було більше заробляти (і не помічати цих тарифів), а халяви. Я вже писав про те, що у тещі в селі люди за Зеленського, бо “при ньому буде бесплатний хліб”.

А ось ще одна показова історія.

57321609_2149206621842958_12474685266591744_n

Ви бачите? Людям не потрібен прогрес, їм не треба якісь інновації, сучасні технології. Їм треба, щоб усе було, “як раньше”. І хліб дешевий, або взагалі бесплатний. І комуналка дешева (або взагалі бесплатна). А що робитиме влада – їм абсолютно по барабану. Бо їх – це ключове поняття – ВЛАШТОВУЄ БІДНА ДЕРЖАВА. Аби поменше напрягатися і отримувати якусь частинку пирога нахаляву або майже нахаляву.

Хіба це не совок? І – хіба “Л-ДНР” це не один із виявів совка? Ось, до речі, в “ДНР” приїхав, хто б ви думали – Гойко Мітіч. Ви і не знаєте, хто це такий, і я – без копієчки 40 років людина – практично не знаю, хіба що із парфьоновських “Намєднєй”. А це був один із символів совка – югославський кіноактор, який грав у східнонімецьких фільмах про індіанців. Чого він туди поїхав? Бо там його чекають. Бо там чекають на СРСР. Та той безтурботний час, де можна було не працювати, а ходити на роботу. Де платили мало, але можна було вкрасти, і була ще якась халява.

І ті, хто голосують за Зеленського – вони також прагнуть в “Л-ДНР” (бо навіть Московія – це не СРСР, там халяви немає, там треба вкалувать, якщо ти не з кооператива “Озеро”). Але – як і кримняші, прагнуть так, аби нікуди не переїжджати. Прагнуть, щоб совок сам прийшов до них. І, відповідно, до нас.

One thought on “Лохторат Зеленського хоче, аби сюди прийшло “Л-ДНР”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s