Лохторат Зеленського хоче, аби сюди прийшло “Л-ДНР”

Ви думаєте, я перебільшую? Аж ніяк. Слідкуйте за руками.

Пам’ятаєте, чого, згідно із опитуванням свіженьким, хочуть від нового президента виборці? Найбільше – 39%, більше третини! – моментального зниження тарифів. Не розвитку економіки, щоб можна було більше заробляти (і не помічати цих тарифів), а халяви. Я вже писав про те, що у тещі в селі люди за Зеленського, бо “при ньому буде бесплатний хліб”.

А ось ще одна показова історія.

57321609_2149206621842958_12474685266591744_n

Ви бачите? Людям не потрібен прогрес, їм не треба якісь інновації, сучасні технології. Їм треба, щоб усе було, “як раньше”. І хліб дешевий, або взагалі бесплатний. І комуналка дешева (або взагалі бесплатна). А що робитиме влада – їм абсолютно по барабану. Бо їх – це ключове поняття – ВЛАШТОВУЄ БІДНА ДЕРЖАВА. Аби поменше напрягатися і отримувати якусь частинку пирога нахаляву або майже нахаляву.

Хіба це не совок? І – хіба “Л-ДНР” це не один із виявів совка? Ось, до речі, в “ДНР” приїхав, хто б ви думали – Гойко Мітіч. Ви і не знаєте, хто це такий, і я – без копієчки 40 років людина – практично не знаю, хіба що із парфьоновських “Намєднєй”. А це був один із символів совка – югославський кіноактор, який грав у східнонімецьких фільмах про індіанців. Чого він туди поїхав? Бо там його чекають. Бо там чекають на СРСР. Та той безтурботний час, де можна було не працювати, а ходити на роботу. Де платили мало, але можна було вкрасти, і була ще якась халява.

І ті, хто голосують за Зеленського – вони також прагнуть в “Л-ДНР” (бо навіть Московія – це не СРСР, там халяви немає, там треба вкалувать, якщо ти не з кооператива “Озеро”). Але – як і кримняші, прагнуть так, аби нікуди не переїжджати. Прагнуть, щоб совок сам прийшов до них. І, відповідно, до нас.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s