Чому підірвати Зеленського на дебатах вигідно саме Коломойському

Неймовірно, але факт. Головним бенефіціаром конспірологічної версії Дмитра Гордона є не Порошенко, а саме Коломойський. І ось чому.

Для початку зазначу, що версія, яку вчора у т.зв. телепередачі “Право на владу” викотив т.зв. журналіст Дмитро Гордон – мовляв, мені сам Вітольд Фокін сказав, що дві сцени на НСК це для того, щоб одну можна було підірвати (із Зеленським, звісно ж) – тупа і смішна водночас. Ну та пан Гордон давним-давно, ще з початків свого “Бульвару” і тотального піару на його сторінках різноманітних шарлатанів під масками знахарок і ворожок, зробив ставку на недалекий, неосвічений і схильний до конспірології народ. А також народ несхильний до аналізу – інакше б він, цей народ, давно спіймав пана Гордона на елементарній брехні, яку той чесав у телеефірах: “ЧС-2018 точно перенесуть”, “сьогодні відставлять Кабмін” і таке інше. До речі, навіть серед журналістської братії є люди, які вірують у “найкращого журналіста країни” Дмитра Гордона. Ну та це чудово ілюструє стан української журналістики – у всіх смислах. Але я зараз не про те. Давайте уявимо, що вся ця гордонятина має під собою певний ґрунт. То кому ж вона буде потрібна і вигідна?

А вигідна вона має бути у першу чергу такому громадянину України (і ще кількох країн), як Ігор Валерійович Коломойський. От дивіться.

Всі ми пам’ятаємо “казус Березовського” із історії однієї сусідньої недокраїни. Коли один крихітка Цахес зжер того, хто, власне, і привів його до влади. Думаю, пан Коломойський теж пам’ятає. І повторити долю свого колеги не дуже хоче. А президент Зеленський першим же ділом захоче, як казав один персонаж одного фільма, “построить собственное движение” і отримати “независимость от Саши Белого”. А хто не захоче? Кому цікаво бути президентом-маріонеткою? І Янукович, до речі, зробив так само. Чи, принаймні, намагався зробити.

Так, Зеленський – не Путін. В сенсі – не має ніякого відношення до спецслужб. Але. Приходять до новообраного президента старий Аваков, новий (чи потенційний) голова СБУ і кажуть – “ВладімСанич, зачєм вам етот Бєня”. (Так, вони ж там всі української не знають, а посади обіймають тільки тому, що закон у нас як дишло.) “Ми єво щас порєшаєм за полгода, і всьо вам, будєм руліть”. Хто не погодиться? Ви не погодитесь? Це просто ви не були у цій ситуації. Побули б – погодилися аж бігом.

Отже, президент-Зеленський – це загроза Коломойському. Пам’ятаєте, як 2004-го казали про СДПУ(о) – “за Ющенка їм буде погано, а за Януковича \їх не буде взагалі”. Так, до речі, і сталося. Але – які все-таки вигоди отримає “Бєня” від анігіляції Зеленського?

Для початку – “продасть” президентство Порошенку. Мовляв, я убираю свого клоуна, а ти мені за це відсипаєш плюшок (у вигляді тих же 2 мільярдів, і ще 2 зверху за складність роботи). Порошенко залишається на посаді, Коломойський при баблі – всі задоволені.

Як це зробити? Ну, наприклад, підірвати дві сцени. Одну, звісно, так, щоб Порошенко не постраждав. Потім тут же спіймали якогось сепара, який сюди проник з метою влаштувати теракт і влаштувати хаос в країні. На кого тут же упаде підозра? Не на Порошенка – а на Путіна. Під шумок можна нагнути Авакова – це ж МВС не забезпечило! Так що Коломойський прибирає для Порошенка Зеленського, а Порошенко цим же фактором прибирає Авакова. Подвійний профіт!

Але це ще не все. Попереду парламентські вибори. І на них можна труп Зеленського використати по повній – вішаєш його на партійне знамено, розганяєш тему “неслучівшегося українського Кеннеді” (молодий, успішний, убили; а хто убив, а, може, і не Путін, а хтось тут, якась стара влада, бла-бла-бла). І отримуєш найбільшу фракцію в Раді. У топ-п’ятірку набираєш різних “савченок”, тобто популярних персонажів (он Комаровський, ще хтось із представленої учора Зе-команди), себе ставиш в другу п’ятірку, або взагалі на 17-е чи 38-е місце в списку. І все. Недоторканність в кишені і участь в коаліції теж. Власне, це ми уже бачили – Ахметов так в Раду заходив, не світячись у топ-п’ятірці ПР. Він був тоді сьомим у списку, тобто його лице на плакатах, що висіли на дільницях, не світилося. А хто там був? Бачте, ви й забули. Ніна Карпачова і Тарас Чорновіл. Типові зіц-прєдсєдатєлі Фунти.

Отже, у підсумку.

Зеленський-президент – Коломойський з великою імовірністю в українській, або взагалі американській тюрмі (екстрадиція у нас начебто прописана в угодах). Як мінімум – залишається сидіти там, де сидить зараз, без надії поживитися баблом.

Зеленський-труп – Коломойський спочатку гребе кеш від Порошенка, а потім заходить в Раду із найбільшою фракцією і під своїм повним контролем, не боячись свого “путіна”.

Ну і?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s