Найбільша тупість українців на виборах-2019

Ні, це не голоси за Зеленського. Це тупість номер два.

Найбільша тупість – це виправдання такого результату Зеленського і провалу Порошенка: “Він (чинний президент) сам винен, сам знівелював свої здобутки”.

Красиво сказано. Пафосно. А от я зараз в’їбу з ноги статистикою, яка знає усе.

Вибори-2004

Результати Януковича – у першому турі 39,26% (до певної міри результат фальсифікований, можливо, відсотків на 10%), у другому турі (переголосуванні, яке було значно чистіше за “перший другий тур”) – 44,2%.

Вибори-2010

Результати Януковича – у першому турі 35,32%, у другому турі – 48,95%.

За 5 років Янукович у першому турі формально втратив всього 4%, а по суті набрав кілька відсотків. У другому турі набрав 4,5%.

Треба так розуміти, що у Януковича були просто космічні здобутки, що його результат після перебування у владі не впав, а навіть виріс?

Ще один приклад.

Юлія Тимошенко не брала участі у виборах-2004, але до відмови від участі у виборах у неї були рейтинги на рівні Олександра Мороза. Мороз набрав на виборах 5,8%. Ок, помножимо цей результат на 2. 11,6%.

На виборах-2010 Тимошенко у першому турі набрала 25,05%. Удвічі більше.

А тепер я попрошу знатоків за хвилину назвали здобутки Януковича і Тимошенко за період 2005-2010, які дозволили їм не втратити у результатах, а навпаки, примножити їх. Певно, вони є значно більшими, ніж у Порошенка, правда? Ну, раз той втратив за 5 років у владі – а вони навпаки.

[1, 2, 3, 4, 5… 58, 59, 60]

Ну що? Де ваша відповідь? Де список реформ Януковича і Тимошенко, хоча б такого половинчатого характеру, як у Порошенка? Га?

Отож-бо й воно.

Справа не в тому, що хтось там щось знівелював. А в тому, що українці – тупі люди. Просто ту-пі. І ця тупість, вона, як показують вибори – не залежить від радянського минулого. Це 1999-го абсолютною більшістю виборців були ті, хто виріс і сформувався при совку. Зараз совок уже став реальним минулим, і в Україні за совком ностальгують тільки божевільні баби за 80. А тупість не зникає. І не зникне.

One thought on “Найбільша тупість українців на виборах-2019

  1. І це найбільша печаль цих виборів. Інфантильні, ображені телепні помстилися “шоколадному баризі”, що не здійснив їхні рожеві мрії. При цьому, що вони зробили за ці 5 років зробили, яких знань і навичок здобули, як себе вдосконалили, назвати не можуть. Зате можуть брати чорну зарплату (алігархи хай податки платять), порушувати ПДР, смітити і винити всіх, крім себе.
    Гидко

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s