У кого на УПЛівській формі може з’явитися KAZKA?

МФК “Миколаїв” уже увійшов в історію українського футболу – футболками із зображенням Павла Зіброва. А давайте подумаємо, кого можна було б розмістити на ігровій формі клубів УПЛ.

Шахтар

Тут є дві рівноцінні кандидатури. Виконавець клубного гімна Алєксандр Сєров та людина, яка з’явилася у вигляді пам’ятнику ще за життя – Йосип Кобзон.

У обох мінуси в тому, що вони московити. У Кобзона мінус просто гігантський – українофобські заяви, робота в Держдумі, тобто на режим окупанта. Для самого “Шахтаря” це, в принципі, нічого не значить – але на трибунах стадіонів не зрозуміють. А от Сєрова можна – якщо він ніяких там листів не підписував.

Динамо

Топ-клуб, який позиціонує себе як всеукраїнське явище – принаймні, позиціонував раніше. Ну, і патріотизм фанатів, а також те, що Київ – це усе наймодніше, найкрутіше і т. ін. Одним словом – KAZKA.

(Ну, і красива паралель – фанати патріоти, а власник совок совком. Так і у того гурту – самі всі із себе україномовні і т. ін., а продюсер залюбки працює із “Пєснєй года”.)

Олександрія

Тут очевидного вибору немає, тому я б запропонував Віктора Павліка. Хоча б тому, що він зараз в основному по отаких райцентрах, як Олександрія, і гастролює.

Зоря

Несподівана пропозиція. Зоря – це ранок, світанок. А головний “Світанок” України у нас хто? Правильно, Руслана Лижичко. Знов-таки, жінка – гарантія, що не гей, яких так не любить гендиректор клубу.

Ворскла

Без варіантів – головна полтавська зірка, Вєрка Сердючка.

Десна

Не знаю, чому, але мені здається, що сюди б підійшла фізія фронтмена гурту “ТІК” Віктора Бронюка. Можливо, через асоціацію з “Чернігівським” пивом та піснею “Алкоголізм”…

Маріуполь

Із усієї світової культурної спадщини Маріуполь у мене згадується лише із письменником Лембітом Короєдовим, але не про них мова, та фільмом “Малєнькая Вєра”. Це 1988-й рік, пізній совок, в якому Маріуполь, за великим рахунком, і залишився. Принаймні, більш совкового міста ще пошукати треба – в УПЛ так точно.

А пізній совок, навіть конкретно 1988-й рік – це часи “Ласкового мая”. Так що – Юра Шатунов.

Львів

Цей “Львів” – відверта така попса, ще й мігруюча з ареалу в ареал. Ну прямо як вчора московитомовний, а сьогодні уже начебто і україномовний поп-співак, який навіть на рок-фестивалі виступити встиг. Звісно, мова про Олега Винника. Можна навіть легенду придумати, що його коріння – із передмістя Львова Винників.

Олімпік

Тут взагалі ні про що, тож нічого на думку не спадає, крім Потапа і Насті, наприклад. Або Івана Дорна. Вони теж – ні про що.

Карпати

Без варіантів і обговорень – Сергій Кузьмінський. Карпати знов програли в футбол.

Чорноморець

Тут також очевидний претендент – Леонід Утьосов.

Арсенал-Київ

А от сюди б я втелющив KAZKA – якби це було за часів “Арсенал-Шоу” імені Рабіновича. Хоча ні, скоріше якесь “Врємя і стєкло”. А зараз, коли “Арсенал” навіть такого собою не символізує, а просто є таке щось в Києві, з чого усі сміються – так це ж “кульок” і його співучий ректор Михайло Поплавський!

Ну от як вам варіянти?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s