Хроніки зрадобожевілля. Частина N-та, “Де Крим?”

Життя буквально кожного дня підкидає все нові і нові приклади того. як українське суспільство, із радістю нахапавшись в 2014-15-му роках Зради, вже не може себе контролювати, і як у нього, суспільства, відмовляють життєво важливі органи на кшталт мозку.

Ось, значить, запощена в Фейсбук така новина.

жшала

Для початку зазначимо, що новина ця – 2010-го року народження. Це і дата (двічі вказана) підтверджує, і прислівник “втринадцяте”.

Ну що б, здавалось, новина – картинка й текст, та й більш нічого. Але досвідчене око зрадофіла і тут значно Зраду. Ви ще не бачите її? Тоді уважно подивіться сюди.

redirector

Бачите? Криму ж немає!

До честі наших сьогоднішніх піддослідних кроликів, вони помітили, що новина ця датована ще 2010-м роком. Але і ця незборима, здавалося б, перешкода їх не зупинила. Увага! Оп!

дадшада

Бачите? Крим вже 2010-го року планували здати!..

Я не буду зараз розписувати тут весь ідіотизм цієї історії, просто натисну одну кнопочку і покажу вам оригінал тої картинки, яка викликала “бурлєніє говн”. Оп!

redirector1

Думаю, тепер цілком очевидно, “де Крим”. Він там, де йому й належить бути – на сході, тільки обрізаний рукожопним працівником Мін’юсту. Тезу про рукожопість чудово ілюструє те, як на мапу України вклеєні терези Феміди. Правда ж, “якісна” робота?

Завершуючи цю коротеньку серію, зазначимо, що наслідки вірусу Зради для недозрілих українських умів (чи того місця, де уми мають находитися) ще не зовсім вивчені науковцями провідних психіатричних клінік України та світу, тому можуть бути зовсім несподівані вияви. Як от, наприклад, цей. Віримо, що найшедевральніший вияв ще попереду – і будемо старанно його відслідковувати.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s