Titanic за 5000$

Як одне слово, одна назва може змінити усе на світі.

Колись, в “Що? Де? Коли?”, здається, було таке питання. Дали завдання режисеру зняти романтичний фільм із драматичним фіналом. Він знімає, показує продюсерам останню сцену, де головні герої, він і вона, цілуються на палубі великого красивого корабля. І йому, режисеру, задають питання – а де ж драматичний фінал? Він такий – но проблем, зараз виправимо, треба тільки банку фарби і пензлик.

В смислі, він пише на борту цього лайнера одне коротке слово – Titanic. І смисл фінальної сцени міняється повністю. (Прямо як у Лінча в третьому сезоні “Твін Пікс”.)

Я не знаю, чи це дійсно було, чи це вигадка, яку я взагалі десь прочитав. Суть не в тому. А у магічній дії цього одного слова. Ось дивіться. Оголошення.

СРОЧНО! Продам дом. Все фото дома не вместились, нужно приезжать и смотреть в живую. Вместе с домом оставляем ВСЕ, что есть (плазменный телевизор, холодильник, стиральную машинку, плиту, инструменты, мебель, швейную машинку, инвентарь для огорода, сейф для ружья, то есть все). Дом 100 м”, летняя кухня, которую можно использовать под баню/сауну или гостевой домик, теплый гараж с смотровой ямой, сарай для живности, сарай для угля, летняя беседка, скважина, погреб, подвал, кладовка, 3 чердака, огород 40 га (часть можно отдать соседу, если вам много). В дом подведена вода, по периметру дома проходит паровое отопление, топить углем, на чердаке 2 бака по 100 л, для отопления и горячей воды, также оставляем электробойлер, с/у в доме. Кухня, зал, спальня, все в окуратном чистом состоянии. Заходи и живи. Все делали для себя и продавать не планировали, гараж построен 2 года назад. Соседи замечательнейшие, доброжелательные, всегда помогут и поддержат. Цена 5000 $

Читаєш і думаєш. Ну, по-перше, люди явно виїжджають жити кудись в Європу чи навіть США – бо залишають все тут, смисл їм тягти плазму і пралку в Баварію чи Каліфорнію якусь, правда ж? По-друге, працьовиті які люди, хазяїни, таке обійстя облаштували. І ціна ж (так, ми не знаємо населеного пункту, ясно, що не Київ, але зараз такі ціни, що для будь-якого міста 5 баксоштук за таке – копійки) прекрасна. Просто – заплатив 5 тисяч долярів, машина менше коштує найдешевша нова, і заїжджай і живи. З комфортом, плазмою і чудовими сусідами.

Але.

Але в цьому оголошенні пропущена одна-єдина назва. Ось так воно виглядає повністю.

цуа2уу

А “пгт. Корсунь” – це Єнакієве. А Єнакієве – це ОРДЛО (т.зв. “ДНР”).

І яке тепер буде враження від цього оголошення?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s