Як Британія відмазувала Хуйла від полонію і отримала “Новічок”

Прочитали вже новину про те, як прем’єр-міністр Великої Британії фактично звинуватила Московію, а, значить, персонально Хуйла у замаху на ГРУшника Скрипаля?

Ок. А тепер ми відмотуємо час на 4 роки назад – і згадуємо про іншого отруєного у Британії московита…

Отже, лютий 2014 року.

“Колегія з трьох суддів Високого суду Лондона задовольнила скаргу вдови Олександра Литвиненка на відмову уряду розслідувати роль російської влади у вбивстві її чоловіка, колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка. Як повідомляє Бі-Бі-Сі, рішення міністра внутрішніх справ не проводити публічного розслідування (public inquiry) у справі Литвиненка суд визнав недостатньо аргументованим. Міністр може оскаржити це рішення”.

Круто, еге ж? Литвиненка, значить, розслідувати не стали – а тепер, бач.

Але найкрутіше не це. В тій цитаті я спеціально прибрав два слова. Ім’я і прізвище міністра. Повністю фраза звучить так:

“…рішення міністра внутрішніх справ Терези Мей не проводити публічного розслідування (public inquiry) у справі Литвиненка суд визнав недостатньо аргументованим”

А? Як вам? 🙂

Всього 4 роки тому.

А тепер читаємо пояснення такої логіки пані Мей:

“У проведенні публічного розслідування було відмовлено ще раніше. У липні було оприлюднено лист Мей Оуену, в якому глава МВС, пояснюючи своє рішення, посилалася, зокрема, на фактор “деяких зарубіжних партнерів” Британії”.

Тобто логіка була така – ми зараз закриємо очі на Литвиненка, а Хуйло зрозуміє і віддячить нам.

Зрозумів? Віддячив?

Як тут не привести ще одну цитату – з твіттера, де і згадали цю новину чотирирічної давнини:

efdqwe

Причому це ж усе Британія уже проходила. Із іншим божевільним московським диктатором – який спочатку на ленд-лізі вирвав перемогу у Гітлера, а потім тут же, ще Друга світова не закінчилася, почав підкладати свиню своїм недавнім союзникам.

Цікаво, чи навчить британських політиків це фарсове повторення?

P.S. Слухайте, а вам не здається, що смоленська історія – це того самого поля ягода? Що поляки закрили очі на фактично убивство свого президента (бо для тодішнього прем’єра він якраз і не був своїм) – але Московія знову ж таки зробила свій висновок, що “гейропейці слабкі і можна їх чмирити далі”?

Ну от тепер і вигрібайте. І ми разом із вами. Так що тут іще незрозуміло, хто більше винен у агресії Московії в Криму і на Донбасі – Янукович чи Захід. Здавали вони позиції капітально, що наш урка, що ті сери і серухи. Мотивація у них була різна, це правда – але результат, як ми бачимо…

(Полонієм отруїли Литвиненка. “Новічком” – Скрипаля. Про “Новічок” Мей сьогодні заявила у парляменті.)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s