Як в Московії випадково розкрилися масштаби допінгу

Схоже, слова “Московія” і “допінг” надовго стануть синонімами у світовому спорті. Ось вам весела історія.

36 легкоатлетів, пославшись на раптово вразив їх недугу, знялися з чемпіонату Сибірського федерального округу (СФО) з легкої атлетики в приміщеннях, що проходив 13-14 січня в Іркутську”.

“Настільки масовий вихід представників різних легкоатлетичних дисциплін, які різко знялися зі змагань (хто пославшись на хворобу, а хто не вийшов на старт без пояснення причини) чемпіонату СФО, який 13-14 січня проходив в Іркутську, трапився після звістки про приїзд з позаплановою перевіркою співробітників РУСАДА. Всього в списку знялися – 11 дорослих, 4 юніора до 23 років, 14 юніорів до 20 років і 7 дівчат до 18 років. А деякі, хто все-таки вирішив в чемпіонаті брати участь, щоб не привертати до себе уваги, не використали всі кваліфікаційні спроби в стрибках або не фінішували в забігах. У числі раптово захворілих виявилася бігунка Наталія Аристархова, яка в кінці грудня 2017 року на вузівському чемпіонаті Красноярського краю пробігла 3000 м за “фантастичні як на теперішній час” 9 хвилин і 6 секунд” (на чемпіонаті світу 2016-го це був би 9-й результат у фіналі! – В.М.).

Але найцікавіше навіть не це. А наступний абзац:

“Журналісти згадали, що в 2017 році подібні “епідемії” вже відбувалися під час Московського марафону і етапу зимового туру Всеросійської федерації легкої атлетики в Оренбурзі. В обох випадках на змагання раптово приїжджали допінг-офіцери”.

Як бачимо, допінгом просякнута вся система. Згори до самого низу. І тут нічого дивного немає – спорт, він же тільки для пропагандистських текстів був в СРСР поза політикою. А так весь радянський спорт завжди був частиною великої політичної гри. Був – і залишається. Прекрасною ілюстрацією цьому є сочінська Олімпіада, в яку Кремль вкинув просто колосальні гроші – і колосальні понти. Гроші оприходували, а понти виявилися не вічними. І всього за 3 роки Московія віддала 13 допінгових медалей – і перше місце на домашніх Іграх.

А на ОІ-2018 Московії взагалі не буде. І на літній Олімпіаді-2016 московитів не було – саме легкоатлетів. Точніше, одна була – і там в фіналі стала лише дев’ятою.

Ось він, закономірний підсумок всіх цих чемпіонатів федеральних округів, на яких уже на всю використовують заборонені препарати.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s