Чорний расизм нобігає на Трампа

Читаю я, значить, новину – сенаторка від Демпартії наїхала на президента за його расистські заяви щодо імігрантів.

Історія там почалася із заяви самого Трампа, що багато хто приїздить до США із жопи міра – Гаїті там, африканські країни. Ці безперечно достойні країни тут же обурилися і гідно відповіли Додіку, шо сам він жопа міра. Правда, аргументів посильніше – наприклад, статистикою іміграції американців в Гаїті чи Африку – у них не знайшлося. Ну, просто тому, що американці в здравом умє і свєтлой памяті в Гаїті не поїдуть жити. І в Африку теж. Хіба попрацювать.

Ну, і от, значить, Трампа звинуватили, що він, бачте, хоче, щоб до США їхали в основному з “білих” країн.

Взагалі ця істерика – що самих жопомірців, що сенаторки – нагадала один легендарний анекдот:

У південному Лос-Анжелесі чотириповерховий будинок був охоплений полум’ям і згорів дотла.

На першому поверсі жила нігерійська сім’я з 6 чоловік, що займалася підробкою чеків. Вся родина загинула. Група з семи нелегальних іммігрантів, ісламістів з Кенії, які зуміли обдурити муніципальних працівників і отримували соціальну допомогу, жила на другому поверсі. Всі вони загинули. Шість членів латиноамериканської зграї, які займали третій поверх, теж загинули. З мешканців будинку в живих залишилася лише сімейна пара білих, що займала четвертий поверх.

Ел Шерптон, Джон Буріс і Джессі Джексон були обурені цим фактом і вилетіли в Лос-Анжелес на зустріч з начальником місцевої пожежно-рятувальної служби, де в різкій формі зажадали відповіді, яким чином всі чорні, мусульмани і латиноамериканці загинули і лише біла пара залишилася в живих?

Відповідь начальника пожежників була короткою:

– Тому що вони були на роботі“.

З одного боку, воно, звісно, виглядає не дуже. Але чому? Тому, що світом править лицемірство (яке на політичному рівні називається дипломатичністю). Трамп же насправді не сказав нічого особливого. Гаїті і Африка хіба не жопа міра? Жопа. Навіть у порівнянні з нами. У нас на міських пляжах сруть прямо серед білого дня? Ні. А в чорній Африці це норма.

Йдемо далі. Якби ви  були очільником держави – кого б ви хотіли бачити у себе в країні, кому б ви дали можливість приїхати за грін-кард: тому, хто сере на пляжі і звик до життя лише на подачки, чи тому, хто користується ножем і виделкою і хоче працювати, створювати свій бізнес і т. ін.?

От і я думаю, що другим. Інакше ви мазохіст чи дурачок.

Але так склалося історично, що других більше саме в “білих” країнах. Так само, як терористів більше серед мусульман. На це є свої об’єктивні причини. Не про них зараз мова. Але вони є – і від цього неможливо відмахнутися.

Тобто з одного боку воно і виглядає, як расизм. А з іншого – винятково прагматичність і тверезий розрахунок. А те, що той же Трамп не дуже хоче імігрантів із “жопи міра” – так може жопомірцам варто задуматися, що вони реально живуть в жопі міра?

(Причому це не тільки негрів там чи кого стосується. Я пам’ятаю, як я в “Футболі” написав критично – власне, правдиво – про Запоріжжя, про екологію в місті, про угандошених водіїв. І як відреагували “ветерани запорізького футболу”? Думаєте, їм очі відкрилися – і вони пішли до мерії протестувати щодо вимог до “Запоріжсталі” не труїти місто викидами? Хрєн в стакан. Вони обурилися, що про цей свинюшник хтось написав. Тобто жити в жопі міра – не ганьба, а от коли хтось жопу міра назве жопою міра – оце да, оце неприпустимо.)

І ще один цікавий нюанс. От ця темношкіра сенаторка-демократка обурилася на Трампа – мовляв, білих імігрантів йому подавай. А я зараз наведу приклад, про який ці всі ці борці проти расизму не згадують. Думаю, ви знаєте, що в США є така баскетбольна ліга – NBA. Так от, уявіть собі – там переважна більшість, відсотків може і 90, баскетболістів чорні! І це чомусь не викликає претензій до власників ліги і клубів, чому вони на роботу беруть в основному чорних, чому дискримінують білих.

Ви тут покрутите пальцем біля скроні і скажете – так це тому, що чорні просто краще грають! Гм. А я вам тут про що говорив? Не про те саме, тільки щодо білих? 🙂

6 thoughts on “Чорний расизм нобігає на Трампа

 1. >>Йдемо далі. Якби ви були очільником держави – кого б ви хотіли бачити у себе в країні, кому б ви дали можливість приїхати за грін-кард: тому, хто сере на пляжі і звик до життя лише на подачки, чи тому, хто користується ножем і виделкою і хоче працювати, створювати свій бізнес і т. ін.?

  Так саме друга категорія людей і є основою іммігрантів з гівняних країн — бо не мають можливості гідно влаштуватися на батьківщині.

  Норвежцям чи якимсь шведам імміграція до Штатів нафіг не потрібна, вони прекрасно почуваються і вдома. А от умовний нігерієць чи українець буде в‘ябувать у Америці заради кращого життя немов скажений.

  Статистика до речі це прекрасно підтверджує. Але нашо нам статистика, якщо вона не підтверджує внутрішню відразу до brown people, чи не так?

  Подобається

   1. Ну от наприклад: http://www.tadias.com/10/15/2014/census-foreign-born-africans-most-educated-immigrants-in-u-s/

    Або тут: https://www.bloomberg.com/view/articles/2015-10-13/it-isn-t-just-asian-immigrants-who-excel-in-the-u-s-

    Власне, іміграційне законодавство США так сконструйоване, що не-скіллед мігранту дуже важко потрапити до країни *легально.* Тобто переважна більшість мігрантів навіть з глибоких дуп світу все одно будуть працьовитими та з освітою — інакше вони до Штатів просто не доїдуть.

    На таких мігрантах американська нація і будувалася всю свою історію. За гамериканською мрією можна їхати з будь-якої дупи, Америка прийме усіх, хто поділяє її цінності.

    Подобається

   2. “переважна більшість мігрантів навіть з глибоких дуп світу все одно будуть працьовитими та з освітою”

    Ага. З гаїтянською освітою. І гаїтянськими скіллами.

    Подобається

  1. “Але нашо нам статистика, якщо вона не підтверджує внутрішню відразу до brown people, чи не так?”

   Це ви у Трампа питайте. Навіщо ви мені це питання задаєте?

   Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s