Проект “РУФ”. День 11

“Роз’їбаш Український Футбол!” (і насци на його руїни). Бо він цього заслуговує. В цих тижневих оглядах я вам показуватиму, чому саме. Чергова п’ятірка ідіотизмів.

1. Тут уже можна без коментарів, просто цитувати пана Вовка (того, що власник вінницької “Ниви-В”). Він, можна сказати, живий класик. Ось як цей живий класик пояснив свою відставку-не-відставку з посади президента клубу:

“Щодо мого нібито складення повноважень президента СФК “Нива-В”. Я ж не можу навчити уже дорослих й з вищою освітою осіб правильно читати й дружити з простою людською логікою!”

Правду кажуть, у “конторських” своя особлива логіка. Спробуй її зрозуміти…

2. В історії із допінгом Даріо Срни ключовими, на думку РУФ, є не сам факт і навіть не мовчанка “Шахтаря” до певного моменту – а те, як журналісти, і не просто собі, а наші телезірки (Вацко, Циганик) та їм подібні, побігли писати пости підтримки.

Чуваки, вам не муляє, що ви підтримуєте людину, яку спіймали на допінгу? Ви нічого протизаконного тут не бачите? Да-а-а, схоже, за РУФом треба і РУЖ(ф) започатковувати…

3. Новина, до якої просто не знаєш, як ставитись. Вороніна взяли на роботу селекціонером збірної України. Взяли, так. І що? Ну от що? Це щоб Шевченку не сумно було самому? Так тоді й Тимощука треба підтягнути – тренером з мотивації. Чи Воронін дійсно такий талановитий селекціонер?

4. За матч Прикарпаття-Карпати і все, що відбувалося навколо і після нього – проект РУФ може лише поаплодувати. Такъ победімъ!

5. Тут я просто веселюся. Мій колишній колега по UA-Футболу, нині віце-президент “Прикарпаття”-ІІІ, Саша Дем’янчук, наїхав на Віктора Вацка за те, що той в останньому “Великому футболі” “неодноразово (в даній програмі та раніше через соц. мережі) намагався невдало жартувати над тілобудовою гравців Івано-Франківського клубу, порушуючи цим самим елементарні норми етики та моралі представника ЗМІ”.

Категорично підтримую подібні заяви і вимоги вибачень. Чим більше буде подібних журналістів і функціонерів, тим швидше український футбол перетвориться на повний і остаточний цирк, а проект РУФ дійде до свого переможного кінця.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s