Чому “Дзідзьо Контрабас” зібрав в рази більше грошей, ніж “Червоний”

Питання, відповідь на яке не дуже й очевидна.

Тут чєловєк і сценарист Андрій Кокотюха розказав, скільки зібрали в прокаті його “Червоний” і не його “Дзідзьо”.

afrgqrgqrf

Ви спитаєте, чому він їх докупи зліпив? Та просто “Червоний” із цих 10 мільйонів зібрав заделве 2,5-3. Все інше – “Дзідзьо”. Тому така нехитра маніпуляція з його боку цілком логічна – нащо ганьбитись.

Але я зараз про інше. Про причину того, чому “Дзідзьо” набагато успішніший в прокаті, ніж “Червоний”?

По-перше, у “Червоного” в деяких, немаленьких населених пунктах (Запоріжжя в десятку найбільших міст України за населенням входить) були проблеми.

По-друге, можливо, вплинуло те, що “Дзілзьо” йшов уже у вересні, коли всі-всі повернулися з курортів додому – бо школа, університет і все інше. На момент, коли йшов “Червоний”, було 4 вихідні – і люди могли просто втекти з міст на відпочинок.

Але все це, на мою думку, другорядні причини. Головна причина, як мені здається – це те, що людей не зацікавили жанр і тематика фільму. “Дзідзьо” – комедія, до того ж із відомим щоубізовим персонажем в головній ролі. Уже одне це переплюнуло б будь-який український фільм.

А, крім того, люди дещо стомилися від “українського історичного кіно”. Знаючи з попередніх зразків, яке воно виходить у вмілих українських руках – частина глядачів, очевидно, злякалася йти, щоб не побачити черговий треш, угар і содомію (на кшталт “Молитви за гетьмана Мазепу”).Ну, і політична ситуація в головах деякої частини України не сприймає фільми про поганих московитів/більшовиків і хороших бандерівців.

У “Дзідзьо” ж таких проблем не було взагалі. Саме через це, як я бачу, він і виявився настільки успішнішим.

5 thoughts on “Чому “Дзідзьо Контрабас” зібрав в рази більше грошей, ніж “Червоний”

 1. не знаю, як у ваших фейсбуках, але помітив, що в інтернеті сам факт такого фільму “Дзідзьо Контрабас” сприймають по-різному, більше негативно (деградація, примітив), а от Червоного – позитивно.
  Навіть якщо б вони вийшли в один день, на однаковій к-сті екранів результат був би такий же. Історична тематика більш вузька і специфічна (тим паче у нас), а на комедію можна всією сім’єю піти (ваш К.О.)
  Тому даремно Ви так про Кокотюху, не думаю, що він не хотів ганьбитись (сподіваюсь), справді зарано мірятись і фільми не є конкурентами за глядача.

  Вподобано 1 особа

   1. Він міг взагалі не згадувати про інший фільм. Відрапортував би про збори Червоного і все, а так прорекламував обидва. Типу зараз треба підтримувати один одного.
    Якщо не важко, дайте посилання на його пост в ФБ, що у вас на скріні

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s