Димінський фактично визнав, що убивця – він. Що далі?

У справі про смертельне ДТП починає прояснятися.

Буквально півгодини тому Антон Геращенко оприлюднив дві ключові речі у справі Димінського.

По-перше, за кермом “Мерседеса”, який з порушенням правил скоїв ДТП, убивши жінку в іншій машині – був точно не охоронець, на якого все намагалися спочатку повісити (в тому числі й у Львівській ОДА – про це не варто забувати; на потім, під вибори).

По-друге, через годину після появи цієї інформації Петро Димінський на приватному літаку втік до Женеви. Хоча у нього на 23-є, тобто на завтра, виклик на допит і забір ДНК.

Що це означає, думаю, зрозуміло. Петро Петрович фактично визнав, що це він був за кермом – і, відповідно, він є убивцею.

Що далі?

Якщо вірити словам Геращенка – в МВС налаштовані довести Дима до суда. І тюрми.

З іншого боку, трохи знаючи а) систему правоохоронних органів, б) корупційну просякнутість владних коридорів, і зважаючи на репутацію самого міністра внутрішніх справ – в це віриться слабко.

Тому – зараз однозначної відповіді на це питання не буде. Україна постреволюційна вже продемонструвала, що тут громадянське суспільство і його тиск все-таки мають певне значення. В кінці кінців, посадили ж Лозинського (хоч у підсумку він відсидів аж ніяк не 15 років). А де Лозинський, там і Димінський.

6 thoughts on “Димінський фактично визнав, що убивця – він. Що далі?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s