Бойкот “Карпат”. А як інакше натиснути на Димінського і владу?

Футбол, як відомо, поза політикою. Але не поза персоною свого власника.

Отже, що ми маємо в цій історії зі смертельним ДТП за участю почесного президента “Карпат” Петра Димінського?

1. Скоріш за все, винен у загибелі людини той, хто сидів за кермом “Мерседеса”. Скоріш за все, він порушив ПДР – як мінімум, швидкість, перетин суцільної, обгін в забороненому місці.

2. Можливо, цим винним є Петро Димінський, оскільки, за чутками, на цьому “Мерседесі” за кермом їздить тільки він сам.

3. Можливо, Димінський не тільки збив авто, а й втік з місця ДТП, не надавши допомоги. (Уже одне це – строк.)

Все це, звісно ж, потребує перевірки відповідних органів. Незаангажованої і об’єктивної перевірки. Але я хочу поговорити про те, що робити далі – якщо (коли) виявиться, що таки так.

Очевидно, що треба тиснути на владу. Щоб та тиснула на МВС, на суд, на що завгодно. Правда, суд у  нас, як ви знаєте, незалежний – і це таки правда, тому що він дійсно може положити на всіх і просто відпустити Димінського (отримавши перед цим чи після цього відповідні пеньондзи).  То як же тиснути?

Я особисто бачу лише один вихід. Тотальний бойкот і пресування ФК “Карпати”. Бо саме ФК “Карпати” – це найвидіміша і наочевидніша усім частина статків Димінського. Це по-перше, але не найголовніше. Найголовніше буде нижче.

От хто такі брати Суркіси? Бізнесмени середньої руки, за великим рахунком. Олігархами ніколи не були, мільярдерами теж, на політику всерйоз не впливали. Якби не одне “але”. Це “але” називається – ФК “Динамо” (Київ). Завдяки тому, що вони стали власниками ДК, вони і піднялися до всіх тих своїх висот. Звісно, мова в першу чергу про Григорія, але й Ігор теж. Уявіть собі, що ІРС – уже не власник ДК. Кому він буде цікавий? Ким він взагалі буде? Отож.

Це я до того, що так само імідж власника “Карпат” створив із Димінського того, ким він є зараз – “першого галицького олігарха” (так, здається, ППД полюбляв сам себе називати, нє?). Саме завдяки “Карпатам” Димінський має ту популярність і упізнаваність, якої він би не мав ніколи. А то ви думаєте, чого їм усім футбольні клуби треба? Он Копитко собі просто так “Верес” прикупив? Від доброти душевної? Аж ніяк. Це – статус. Ключ до відповідних дверей.

Тому я й думаю, що саме по цьому статусу і варто було б ударити. Бойкотом матчів – домашніх, виїзних. Акціями протесту. Фанатський рук у нас в Україні досить організований – чом би не взятися за цю справу? Звісно, у Львові на “Україні” ніхто не дасть розвісити банери “Димінський – убивця”. Але на вулиці біля стадіону, але в інших містах – чом би й ні.

Звісно, можна натиснути і на інші клавіші. Скажімо, у нього є телеканал ZIK – можна було б оголосити бойкот телеканалу і не ходити до нього на ефіри. Але це ,по-перше, буде непомітно, а по-друге на телеканал прості люди не ходять, а ті, хто ходять, їм на ту загиблу наплювати, бо вони, скоріш за все, в такому ДТП опиняться на місці убивці, ніж убитої.

Тому зараз я не бачу іншого способу. Тільки постійно нагадувати – у Львові, всюди – хто є власником “Карпат”. Це має бути системна і перманентна боротьба. Бо, зважаючи на наші реалії, наступною жертвою може стати будь-хто із львів’ян. І – якщо відійти від персони Дима до збірного всеукраїнського образу чувака при баблі – кожен із нас.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s