Теракт в Барселоні. Про що промовчать в Європі

Звісно, теракт в Барселоні – це страшна трагедія, і тут нема про що говорити, тільки схилити голови, вшановуючи пам’ять загиблих. Але є один нюанс – який не стосується жертв терактів, – що викликає саркастичну усмішку.

Дивіться, шо получається. Спочатку європейці граються в таких матерів Терезів (я знаю, приклад не дуже вдалий, за цією пані дуже цікавий фінансовий хвіст висів, і багато чого було сказано такого, що не вписується в канонічний образ – але ми зараз не про це) – мовляв, та чуваки, приїздіть до нас, ви ж бачите, у нас тут зашибісь, ми всім раді, всім поможемо і таке інше.

І побігли натовпи мігрантів. Ви знаєте, що роблять з тими, хто намагається тікати через Середземне море з півночі Африки (причому це в основному не тунісці якісь там, а навіть з чорної Африки, з Нігеру і такого іншого)? А їх везуть в Італію. Питається – нашо? Відправили додому – і шабаш. Ні, тягнуть до себе. А чули новину, що найбільшими точками мігрантськими, цілком офіційними між іншим, в Італії заправляє мафія? Так от я вам розказав.

І отак от получається, що чуваки хопа – і вже в Європі. Українці, значить, до 2017 року стояли, як паралітик той на роздорожжу – пустіть, дядєньки, на Лувр подивитись. А цим чувакам будь ласка – ви ж мігранти.

Ага, а ще Німеччина веселить. От хто викликає ржач, так це вони. Спочатку тягнуть натовпи турків. Не роблять НІЧОГО, щоб вони стали частиною німецької нації. Ті потім на матчі Німеччина-Туреччина (в Райху грався, так) за кого вболівають? За свою збірну, правильно. За Туреччину. Німці такі – ну, у нас колись нацизм був, Адольф, та то, та сьо, як ми можемо рота откривать… А потім хопа – і новорічний привіт із Кьольна. І всі ці меркелі такі, чухаючи потилицю – а чого ж воно отак, ми ж до них з усією душею, а вони…

Українці, нагадаю, в цей час стоять з простягнутою рукою на кордоні – дядєньки, дайте нам трошечки безвізу.

А потім, коли Європа трохи менш ніж повністю просяклася мігрантами – питається, навіщо? – починається фестиваль. Який дійшов он і до Барселони. До речі, дивно, що тільки дійшов. Там в Сеуту і Мелілью (це така Іспанія в Африці, два напіванклави) кожного року стільки мігрантів преться, що за логікою давно мало б щось жахнути. Але жахнуло чомусь тільки зараз.

Ах-ах, політика мультикультурності провалилася – розказує нам німецька піонерка Анжела. Вона не провалилася. Її і не було ніколи. Були понаїхавші, які навіть і не збиралися вливатися в місцеві нації. Вони не за тим туди їхали, а за європейським баблом. Тільки дурні європейці про це чомусь не думали. Або думали, що само собою образується. Чи взагалі закривали очі – так, як на співпрацю із СРСР та хуйловською Росією. Це ж, до речі, по суті зрада німецька (як в США не пояснювали, чим це загрожує) призвела до того, що Європа підсіла на радянську газову голку. А тепер, бачте, Хуйло ВИЯВЛЯЄТЬСЯ в неадекваті. Та ви самі йому здалися, йому, його попередникам – неважливо. Ви здалися московитській імперії, яка розуміє тільки силу і слабкість.

Так само здалися і напору мігрантів. Думаючи, що це ж на благо буде, он цілий Златан Ібрагімовіч же теж з мігрантів – бачте, який плюс! Ну, їжте тепер ці плюси з кашею, дивіться, вибуховими пристроями не подавіться.

Ага, українців нарешті пустили до Європи, да. З обережністю – ану як вони ще страшніші за тих африканців і арабів! Правда, українці до Європи їдуть гарувати (і в борделях, так), а не теракти організовувати. Ну та то таке, з терактами європейці вже звиклися. Квіти принесуть, світло на Ейфелевій вежі вимкнуть, скажуть безперечно красиві і правильні слова. (Гм, прямо як наші політики. Україна – це Європа?)

І будуть далі підгрібати в Медітерранео біженців, тягти їх до себе – а потім отримувати від них подаруночки на кшталт барселонського. І дивуватися – чого ж вони так, ми ж їм усі умови…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s