“Черкаський Дніпро” клянчить форму у фанатів. Закономірна фініта ля комедія

Для всіх, хто думає, що їхній клуб не спіткає така ж доля.

“Черкаський Дніпро” – це клуб, історія якого має увійти в літопис українського футболу. Я не буду навіть про традиційну для українських ФК шахрайську схему “довели попередній клуб до ручки – створили новий – заявили, що цей є продовжувачем історії того”. Тут все значно веселіше.

Поки у ЧД були гроші – і принаймні, надія на їх відносно легке і безпроблемне отримання (тут варто зазначити, що не тільки грошей, а й всяких інших ніштяків на кшталт земельки і т. ін.) – клуб був крутий і пафосний. Пам’ятаєте, як вони в Києві відкривали філію? Це ж геніяльний хід – ФК із провінції протягнув свої мацальця аж до столиці! Який розмах, який пафос. Хе-хе.

Плани на УПЛ і все таке – ну, як то зазвичай у нас робиться. (На “Верес” і Ко подивіться, наприклад.) Але не так сталося, як пану Лашкулу (якого футбольна спільнота більше знає в ролі батька прекрасної контори під назвою УФІ; так-так, квитки на збірну і всьо вот ето вот) гадалося.

Коли ситуація почала розвиватися не так, як того пану Лашкулу б хотілося – він цілком очікувано зіскочив з цього, вже йому ні на копійку не потрібного проекту. І-і-і…

І почався фестиваль. Спочатку моментально, уже після жеребкування календаря турніру, здох дубль. Далі пішли листи до місцевої влади – з проханням-вимогою допомогти грошима. Ну дійсно, до кого ж іще звертатися – комунальні гроші не шкода, а лохторат не помітить і схаває (як сьогодні в Запоріжжі). Потім виявилося, що пан Лашкул, мабуть, тікаючи з потопаючого корабля, прихопив усю клубну форму – бо ЧД грає в чемпіонаті у формі з логотипом зовсім іншої організації під назвою “Академія”. (Те, що ПФЛ закриває на це очі – нормальне явище. Нинішня футбольна влада, будь-які три букви, ФФУ чи УПЛ, ПФЛ чи ХУЙ, займається лише одним – окозамилюванням і проштовхуванням нагору потрібних людей.)

Ультрас ЧД – ну хоч когось хвилює це питання – помітили ситуацію з формою і наїхали на клуб, мовляв, грайте, як люди, в своїй формі. І ось вона, феєрична відповідь клубу:

Футбольний клуб “Черкаський Дніпро” приймає до уваги вимоги громадської організації “Ультрас Черкаси” стосовно ігрової екіпіровки команди і (квінтесенція!) пропонує “Ультрас” забезпечити придбання нового комплекту екіпіровки для команди, яка б відповідала регламентним вимогам ФФУ та уподобанням черкаських уболівальників“.

Прекрасний фінал клубу, який ще позавчора будував плани по захопленню Києва – а сьогодні клянчить форму у вболівальників.

І найголовніше – це може статися з будь-яким клубом. І станеться з будь-яким клубом. Просто тому, що вони всі тримаються на тому ж, на чому і ЧД – на бажанні та понтах власника, а також до певного моменту на його грошах. А коли ці гроші закінчуються – починається те саме, що зараз переживає ЧД. І розхвалений колегами-журналістами “Олімпік”, який принципово не продає навіть лідерів, а відпускає їх бесплатно (в цьому місці людина з-за західного кордону нашої до біса футбольної країни покрутить пальцем біля скроні – і буде неправа; це не ідіотизм, а маскування), також. Всі, розумієте? Всі-всі-всі клуби поздихають саме таким чином, як здихає зараз ЧД. Бо всі вони – це точно такі ж структури, які використовуються або для понтів, або для якихось позафутбольних профітів.

Наостанок хочеться побажати “Черкаському Дніпру” поменше підкатів та єдиноборств в тих матчах першої ліги, які вони ще планують провести. Бо якби не сталося так, що ця форма “академії” зноситься – і доведеться грати взагалі у трусах і майках. Ні, ПФЛ і ФФУ дозволять, там взагалі безвідмовні люди працюють – але регіт стоятиме над стадіоном такий, що чутно буде аж до тієї точки в Києві, де не так давно клуб пафосно відкривав свою філію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s