Топ-5 найсмішніших футбольних клубів України від Миленка

В одній із дискусій зачепився за тему, який клуб найсмішніший. От і вирішив створити свій рейтинг – по клубах, які брали участь в вищій/Прем’єр-лізі.

  • 5. “Динамо”

Клуб, який мав стартові позиції на три голови вищі за усіх інших, протягом 25 років не просто їх розгубив, а регулярно виступав посміховиськом у різних аспектах. І з клубного сайту регулярно сміялися, і з трансферів, і з президента клубу з його заявочками. Звісно, є клуби, які не увійшли в цю п’ятірку, але з них і не було такого спросу, як з “Динамо”. Чого вимагати  з донецького “Металурга”, який, за великим рахунком, як народився, так і прожив мертвяком всі свої два десятки років. “Динамо” ж було глибою, гігантом. А зусиллями багатьох перетворилося на посміховисько. І це насправді має бути печально не тільки для киян, а й для усіх в країні. Бо саме орієнтуючись на “Динамо”, розвивався наш футбол. Це “Динамо”, принаймні, у 90-і, одноосібно задавало напрямок. Успішне і не-смішне “Динамо” вигідне усім. “Динамо”-посміховисько також впливає на усіх – але зовсім не так, як того хотілося б.

  • 4. “Волинь”

Тут головний фактор – це Віталій Кварцяний. Сама по собі “Волинь” – звичайний нудний і нецікавий клуб, який повно по Україні. Але тренер-президент-голова обласної федерації витягне будь-кого. Тим паче “Волинь”, де Кварц може запросто повторити слова Людовіка 14-го: “Клуб – це я”.

  • 3. “Карпати”

Тут, можливо, варто було б говорити про курйозність, а не смішність. Львів’яни, з одного боку, роблять те, що багатьом і не снилося. Повага до клубних кольорів і атрибутики, презентації форми і таке інше – для українських реалій практично хай-клас. Але купа ситуацій, які йдуть в тому числі й з “гниючої риб’ячої голови” – ось, буквально, свіжий цирк із “звільненням-незвільненням-звільненням” Дулуба, і скільки подібного вже було, згадайте феєричну посаду “головного тренера клубу” – перекреслюють ці здобутки. “Карпати” – не комічний, а трагікомічний клуб, саме тому, що можуть же, коли захочуть. Але дуже часто хочуть зовсім іншого.

  • 2. “Металург” З

Цим можна було б і віддати пальму першості. Починаючи з періоду тренерства В’ячеслава Грозного, коли він, за чутками, витягнув аж із США Дему Коваленка, щоб дерти з нього гроші за потрапляння в стартовий склад – історія МЗ це суцільний регіт. За винятком маленького відрізку при Григорчуку. Цирк з формами в тому ж сезоні, коли вийшли в фінал Кубку. Телефонне право Дворецького. Планова тренерська ротація. І багато іншого, аж до клоунади у виконанні останнього власника (власників) клубу, який і добив цей, колись дуже цікавий і успішний – як мінімум, в форматі клубної школи – проект.

  • 1. “Говерла”

Так, “Металург” був би першим – якби у вищій лізі не було “Говерли”. Все перебування якої в топ-дивізіоні – це суцільний, майже безперервний цирк. Починаючи з орендовано-динамівсько складу на старті і закінчуючи керуванням клубом сина фактичного власника, “генія” менеджерської думки і коментарів в Twitter Олександра Шуфрича. “Говерла” (“Закарпаття”, “Говерла-Закарпаття” смішна тим, що в її історії не було нічого несмішного. Вона навіть померла ржачно.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s