Балабольство Кварцяного і “нехлюйство” УПЛ. Як “Волинь” збирається залишитися в Прем’єр-лізі, і яка міна закладена в Регламенті

Завершується чемпіонат – і знову виникають різні цікаві моменти. Про один із них чомусь раптом вирішив заговорити один із найодіозніших персонажів українського футболу (якого частина футбольної спільноти чомусь почитає ледве не як Спасителя), Віталій Кварцяний.

Це він взагалі про що? Як “Волинь” може залишитися в УПЛ завдяки боргам “Дніпра”?

Відкриваємо Регламент.

Отже – базово вилітають дві останні команди. Є пункт 9.3 – але він включиться лише тоді, коли а) “Дніпро” займе 10 місце, б) “Волинь” займе 11 місце. Тобто коли обидві команди обійдуть “Карпати”.

“Дніпро” за 6 турів до кінця відстає від “Карпат” на 6 очок, “Волинь” на 8. Реальним є попередній абзац? Не знаю. Хіба що Кварцяний знає про, наприклад, зняття очок з львів’ян. Але з чого б то?

Далі. Пункт 9.4, про який багато хто подумав – він грає не на “Волинь”. Тут чітко написано, що у разі відмови переможців (“Вереса”, наприклад, у якого немає навіть такого гівняного стадіону, як у “Волині”) в УПЛ не вилітаюча своя команда залишається, а заходить інша команда із 1 ліги. Хіба що Кварцяний знає про, наприклад, відмову всіх клубів пердіву, аж до зони вильоту. Але з чого б то?

Одним словом, ніяких законних підстав для такого кроку поки що не спостерігається. Є лише теоретичний шанс, але для нього потрібно скластися стільки всього, що навряд чи доцільно його брати до уваги. Скоріш за все, Кварцяний натякає на те, що “порішає” з УПЛ – і, наперекір регламенту, залишить з “Волинню” в Прем’єр-лізі. (Тільки от навіщо?)

ЗІ. До речі, зверніть увагу на пункт 9.3. Там чомусь йдеться про варіант, коли може знятися ОДИН учасник УПЛ, який не вилетить за результами. Дивно, чи не так? Знаючи, як у нас нині зникають клуби, Ліга прописує в регламенті варіант, який чомусь не враховує ситуацію, коли зніметься 2 чи більше невилітаючих клуби.

Вони такі тупі? Вони такі самовпевнені? Не знаю. У мене є один варіант – цю шпаринку залишили спеціально для того, щоб можна було не за Регламентом, а в улюбленому ручному режимі (себто “хто свій” або “хто більше занесе”) порішати питання заміни збанкрутувалого учасника на іншого.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s