ЧС в Свинособакії. Мій геніяльний плян для збірної України

У вас є плян, містер Фікс? А у мене є. Правда, для цього треба одне – вихід нашої збірної на свинособачий мундіяль

Отже, плян такий.

Спочатку СБУ чи хто там забороняє в’їзд в Україну на “Є-бачення” конкурсантці від Московії. На всій території Московії спостерігаються аномально великі викиди пердячого газу від вибухнувших разом пуканів. “Мєсть, смєрть і прєісподняя!” – лунає від города русской воровской слави Калінінграда до города русского воїнського позора Владівостока. І от наступає літо-2018…

Уявимо собі, що наша геніальна збірна потрапляє на ЧС. Перед ЧС наші уболівальники акуратно, але потужно розганяють тему того, що мундіяль – це ще один фронт війни з Московією, що наші хлопці їдуть туди, як на війну, а головною надією є (оце ключовий момент!) – Тарас Степаненко.

Засобів розігнати культ цього персонажа повно. Починав грати в Запоріжжі – козацька земля, блаблабла. Раз. Ім’я – на честь великого Кобзаря, цитуються рядки “та не з москалями” ітд. Два. Прізвище – вигадується легенда, що його створили в середині минулого століття на честь Бандери. Три.

Все, Степаненко – наше знамено. Точніше, червона ганчірка для свинособачого бика. Трибуни на матчах збірної України підарасять кротьонка так, шо Фігу і не снилося. Стьопа ахуєває – ви чьто, мишебратья, я к вам в Крим єзділ, хуйо-майо. Тут прокидається ФСБ – ах ти ж підарас єбаний, так ти шпійон значить. Стьопу в’яжуть і кидають в камеру до Сущенка.

Кротофани в ахує. ФІФА в ахує. УЄФА в ахує. ФФУ робе вигляд, ніби нічого не сталося, потім заявляє, що буде разбірацца, але намагається спустити всю справу на гальмах. У підсумку Степаненку в СІЗО вломлюють пизди і відбирають хату в Ялті. Росію дискваліфіковують із ФІФА і УЄФА.

А ми регочемо 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s