Як заробити на політиці, продаючи аж ніяк не голоси

Не скажу, що це аж така нова ідея – але, принаймні, поки що у нас її втілення не було помічено.

От, пам’ятаю, колись, ще в дореволюційні часи, коли у людей були час і натхнення триндіти про усіляку єрунду – були такі теми, що всі оті дівчачі групи створюються з однією цікавою метою заробітку.

Значить, формат такий. Записується 1-2 пісні. Закидаються за бабло на радіо і музичні канали – ну, щоб розкрутить дівок. А потім починаються гастролі. І не де-небудь, а в саунах. Тобто по суті це проституція, а продюсери – сутенери. Але не проста проституція – бо тут ти не якусь блядь трахаєш, а співачку! Яка тобі ще й перед сексом дійсно пару пісень проспіває.

Не знаю, наскільки це правда, але відомий у вузьких колах екс-журналіст “Футбола” Нікітоз Криладзе розказував якось, що в одній із київських саун наткнувся на Ані Лорак, яку їбав якийсь із братів Савлохових. Йому, Нікітозу тобто, віри – самі розумієте, чувак з Шулявки, там мости падають. Та все ж ідея цікава, робоча – і цілком вигідна.

Але чомусь ця ідея застопорилася на співачках. А я от подумав, що можна було б такий варіант провернути і в політиці. Все дуже просто. Ти – популярний персонаж, такий, що може власною персоною (і спонсорським баблом) пробити прохідний відсоток в Раду. Набираєш під вибори молодих дівок, проводиш їх в парламент – а потім починаєш гастролі по саунах. Депутатку трахнути – це ж на порядок крутіше, ніж співачку. Навіть депутатку якоїсь місцевої ради, я вже не кажу про Верховну Раду.

І, до речі, заробляючи бабло таким способом, можна не залежати ні від яких олігархів. Клепай собі грошики і голосуй за правильні закони. Такий патріотичний політик-сутенер і патріотичні депутатки-проститутки. По-моєму, ідеальний варіянт.

До речі, щоб мене в сексизмі не звинуватили – точно так само можна і чоловічу депутатопроституцію розкрутити. Це навіть простіше і вигідніше. Правда, тут, як на мене, є більше шансів, що чувачок зіскочить до клієнтки, якій він дюже сподобається. Тому потрібен суворіший контроль, да.

ЗІ. Написав текст і подумав. Здається мені, що деякі політичні сили цю ідею прохавали раніше за мене і почали її втілювати уже в цьому скликанні. Ні, ну а шо. Розумних, підприємливих людей в Україні багато.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s