По януковичській, точніше, путінській козі. Що ж там насправді сталося?

Так, ситуація значно цікавіша, ніж я думав спочатку.

Для тих, хто не в курсі – ось бекграунд, читайте.

Для початку – перепрошую ЛІГА.нет. Вони зробили трохи не те, що я спочатку подумав. Вони не вигадали інформпривід. Вони теж купилися на нього. Тобто таки трахнули козу.

Ніякої “прес-конференції” не було. Як я вже казав – ТАК пресухи не проводять. Це було – і тепер ці цілком очевидно – спеціальне зібрання правильних ЗМІ (ТРК “Україна”, звідки ЛІГА, скоріш за все, взяла інфу і зробила новину, є безумовно правильним з точки зору Кремля – не забувайте, хто власник цього каналу) з одного боку і дресированого Януковича з іншого, для озвучення і розтиражування в світі потрібних Кремлю месседжів.

Тобто це таки була заказуха. Вкид. Частина інформаційної війни.

Але щось пішло не так. Московитські ЗМІ чітко витримали потрібну паузу до ранку – і сьогодні дали те, що від них вимагалося. А вимагалися дуже прості речі: Україна після (і без) Януковича в повній жопі, безвіз не потрібен, країна на грані краху, давайте проводити референдуми.

Ось для чого було це зібрання. А про “не просив вводити війська” – дали із чотирьох топ-ЗМІ (Лєнта, РТ, ІТАР-ТАСС, РІА Новості) тільки друге і третє, і то друге дало в самому кінці інтерв’ю, а лише ІТАР-ТАСС єдине дало окремою новиною. Тобто це явно було не головне, що треба було винести.

А от ТРК “Україна” чомусь поспішила – і дала в ефір те, на чому в Кремлі, очевидно, не акцентували увагу. Це не було головним, а головне “Україна” не дала. Чому? Бо заборонили! Ну очевидно ж, якщо ЗМІ приходить на зустріч до такого персонажа, як Янукович, а він там каже про “давайте проводити референдум” і багато чого цікавого – а ЗМІ цього не дає, це не від тупості, а від наказу керівництва/власника. Тут ми ще раз згадуємо, хто у “України” власник – і все стає на свої місця.

Тобто по факту козу таки виїбли – спочатку ЛІГА, а за нею всі інші. Ніякої “прес-конференції” Януковича не було, це прямим текстом пише, наприклад, ИТАР-ТАСС: “Обращение было обнародовано в ходе интервью, которое Янукович дал группе российских и украинских журналистов в связи с трехлетием государственного переворота на Украине”.

Тому питання переформатовується в інше – чи професійно давати такі мутні, непевні новини, які неможливо перевірити? Бо ж очевидно, що новина ЛІГА.нет (і за нею інших ЗМІ) – не перевірена. Це професіоналізм чи це лажа? Як ви вважаєте?

ЗІ. А головне питання переміщується до ТРК “Україна” – а вони по дурості пустили те відео в сюжет від 19:00, чи це теж була частина якогось плану?

До речі, “Україна” теж виїбла козу – у випадку із “твіттером Латиніної”. Ось включіть випуск 21.02 від 23:00 – там перший же сюжет побудований на “інформації” з фейкового аккаунту московитської журналістки.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s