УкрЗМІ, харош трахать козу! УПД. Ні, краще все-таки трахайте

Це вже переходить будь-які межі. Побачив я новину сьогодні – “Янукович на прес-конференції заявив, що не просив вводити війська в Україну”. Поліз дивитися в Ґуґл.

Нічо так списочок, еге ж?

А на кого ж вони усі посилаються? А посилаються на одне-єдине джерело – новину на сайті ЛІГА.нет. Ось вона:

Виходить, одна ЛІГА знала про пресуху?

А давайте сходимо на московитські сайти – пресуха ж в Москві була.

Ось вам пошуки провідних тамтешніх ресурсів: РИА “Новости”, ИТАР-ТАСС, Лента.ру, Газета.ру і навіть Лайф.ру. Ви десь бачите повідомлення про пресуху Януковича?

А ЛІГА бачить. І з нею – з десяток провідних вітчизняних ресурсів.

А вчора інші провідні ресурси посилалися на “твіттер Латиніної” про “смерть Чуркіна після розмови з Путіним”. Що це все таке? ЗМІ настільки отупіли? Чи щось інше? Старші товариші підказують, що це може бути заказухою. Але я не зовсім розумію логіки.

УПД. Все іще веселіше, ніж здавалося спочатку.

Відео ТРК “Україна” начебто підтверджує факт “прес-конференції”.

Але – подивіться на саму подію. Яка це прес-конференція? Головред ЛІГА.нет Шуклінов написав у мене в коментах – “для обмеженого кола журналістів”. На відео видно, що їх там штук 5. Шуклінов стверджує, що там була і Russia Today. Але у них на сайті немає інфи. Чому?

І чому таке “обмежене коло журналістів”?

Ситуація дійсно починає бути схожою на вкид і заказуху. Але кому це було потрібно і навіщо?

УПД 2. Ну, ЛІГА на”прес-конференції”, можливо, і не була.

Знаєте, з чого це можна вивести? А почитайте комент Шуклінова: “Серед них були як українські, так и російські (наприклад, RT)“. Знаєте, чому він згадав саме RT? Та тому, що на відео ТРК “Україна” фігурує логотип лише цього каналу (на мікрофоні). Ось:

І ще одне. Цей сюжет пройшов в новинному блоці в 19.00 (дивіться з 20:25). Але ж “пресуха” явно не йшла в стик із новинами – по-перше, у телевізійників банально часу не вистачить, по-друге, хто ставить пресухи на післяобідній час, особливо у випадку пенсіонера Януковича і не breaking news. Відбарабань вдень і гуляй собі.

Значить, “пресуха” явно була за пару годин до випуску. А новина на ЛІГА з’явилася в 19:46 – тобто уже після сюжету на “Україні” (нагадаю, сюжет ішов на 21-24-й хвилинах). Це може бути і збігом, звісно ж – але відсидіти на пресусі в умовні 17:00-17:30 і дати новину в 19:46? Пан Шуклінов пише там же в камєнті: “Спробую припустити, що ми просто вміємо робити свою справу. І робимо це якісно”. Це – вміти робити свою справу? Ну-ну.

Ні, всерйоз якоїсь претензії тут бути не може – зробили новину з телекартинки і зробили. Багато хто так робить, і нічого в цьому аж такого немає. Але нащо було пафосно розповідати про “вміння робити свою справу”?

(Якщо пан Шуклінов доведе, що представник ЛІГА був на цій “пресусі”, вибачуся, з мене не убуде.)

І так, питання щодо самої “пресухи” залишається. Я вже не буду заганятися у конспірологію, що вона, можливо, була не сьогодні, а це просто запис (хоча чом би й ні; навіщо? не знаю, наприклад, щоб показати, що на 21 лютого Яник ще був живий – якщо він не живий). Але так прес-конференції не проводять. Згадайте його виступи раніше. Значить, це дійсно було зроблене з якоюсь – не просто інформаційною – метою. Навіщо? “Будєм разбіраться”.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s